דרוש מידע מאיפה יש להם את המייל שלי?!

פונפוניקו

משתמש מקצוען
כשכל יום יש ארון צדקה - חביב ככל שיהיה - שעושה התרמות, מאצינג', או כל דבר טוב אחר שיהיה, אבל מאיפה למען ה' יש להם את המייל שלי בשביל לשלוח לי את כל הפרסומות שלהם? אין יום כמעט שאני לא מקבל איזה פרסומת, יש מישהו שמשווק להם כתובות??? :mad: :mad: :mad:

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אבל מאיפה למען ה' יש להם את המייל שלי בשביל לשלוח לי את כל הפרסומות שלהם?
תגיד תודה שזה רק פרסומי צדקה, אני מקבל אין ספור פרסומות ורעיונות למייל האישי ושל החברה,
וזה פשוט מטריף את המוח.

זה הזמן

משתמש רשום
כשכל יום יש ארון צדקה - חביב ככל שיהיה - שעושה התרמות, מאצינג', או כל דבר טוב אחר שיהיה, אבל מאיפה למען ה' יש להם את המייל שלי בשביל לשלוח לי את כל הפרסומות שלהם? אין יום כמעט שאני לא מקבל איזה פרסומת, יש מישהו שמשווק להם כתובות??? :mad: :mad: :mad:
כל כך מצטרפת!!!!!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אבל מאיפה למען ה' יש להם את המייל שלי בשביל לשלוח לי את כל הפרסומות שלהם?

א. מכל מיני מודעות זבל בנוסח: "אנא העבר את המייל הזה ומיקרוסופט תשלם 100 סנטים לביל החולה" סנטים לא יוצאים מזה, אבל רשימות ארוכות של כתובות מיילים נאגרות גם נאגרות, בזכותם של אנשים צדקניים ששולחים בלי למחוק את השולחים הקודמים ובלי עותק מוסתר.

ב. חמורה יותר - היא פריצה של אנשים למאגרי מידע (כמו פייפאל, לינק ועוד) ככה משיגים רשימות של מיילים שנמכרות ברשת השחורה תמורת כמה מאות דולרים. זה בדרך כלל משמש לפריצות ופחות לפרסומות, בכל אופן לא פרסומות ייעודיות לציבור החרדי
(ציבורים אחרים קצת עזבו את המייל כך שלא שווה להשקיע שם )

לפי החוק , בכל הודעה כזו צריכה להיות אפשרות להסיר מהרשימה, ואז הנזק הוא חמש לחיצות עכבר. הבעיה היא שהרבה לא מקפידים על זוטות כגון אלו
ואז הם זוכים למודעה מאיימת בנוסח "עוד הודעה אחת ואני תובעת אתכם "
ומשתדלים לא להרגיז אותי שוב.

פונפוניקו

משתמש מקצוען
אם יתאגדו אנשים ויפנו גם לארגוני הצדקה ויכתבו להם שלא לשלוח דואר ספאם, ולהפסיק להתקשר הודעות תקליט לאנשים, לדעתי זה יכול היה לעזור, אגב היום היה ער"ח סיון כמה טלפונים קיבל כל אחד מאיתנו בממוצע?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היום, חיכיתי לטלפון חשוב, לא ממישהו שאני מכיר, ולכן לא היה לי את המספר, ידעתי שכשהוא מתקשר אם אני לא עונה אני מפספס!
אז מראש סיננתי את כל ה 077 למיניהם כמו תמיד, הבעיה היא 03 02 ואפילו 05 !! זה היה מוגזם ומטריד בצורה לא הגיונית!! התפוצצתי מזה!!

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מרגיש שמפריעים לי המיילים האלו.
פשוט לא מתייחס.
לגבי צינתוקים, כן מפריע קצת, אבל לא נורא

אפרת ת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפתרון הפשוט ביותר היא לפתוח תיבות לקידומי מכירות, עדכונים, פורמים ועוד
בד''כ האימלים האלו מגיעים לשם ולא ל''ראשי''

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לצאת מימות המשיח כליל ולהפסיק לקבל הטרדות מקוים המנוידים שם
(מדובר על רובם) רק שאת חוסמת את עצמיך גם לווצאפון הפשוט..

אלף צלצולים.
מרגע שמתנתקים מחברת ימות המשיח 90% מההטרדות מפסיקות.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וכל "ההגרלות" בתקופה האחרונה....
רוצה להכנס להגרלה על צילום ילדים / פאה / נופש / דירה העבירי מייל זה לעוד 10 אנשים ואל תשכחי לצרף גם את הכתובת שלנו....
את זה תעדכני את הסובבים אותך לא להוסיף את השם שלך כדי שהם יזכו בהגרלה:rolleyes::rolleyes:(שבננו לא שמעתי על אף אחת שזכתה/זכה בהגלות הללו)
מי ששולחת לך את זה, זה חברה שמעונינת להצטרף להגרלה לא החברה המפרסמת .
אח"כ בצעדים הבאים החברה משתמשת בזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה