בריאות מאוחדת שיא- למה זה כדאי?

איזה מאמי

משתמש פעיל
ילדיי מבוטחים במאוחדת שיא,
ופרט לעןבדה שקיבלנו זכאות לטיפול בהתפתחות הילד (עם המתנה של כשנה...)
ב"ה לא השתמשנו במשהו יוצא דופן.

יש משהו שכדאי לנו לדעת?
שאפשר לקבל ואנחנו מפסידים?

אשמח לכל מידע!
(בפרט בעניין תרפיות וכד' בבית שמש)

משקיענית

משתמש רשום
לא מקבלים בלי קשר ילדים עד גיל 18?
באמת מה צריך שיא לילדים?
ילדים מקבלים שיננית חינם פעם בשנה
מגיל 14-18 פעמיים בשנה חינם
לא משנה מה הביטוח שלהם.
בקשר לטיפולי שיניים זה בהשתתפות של 26.20 לטיפול עד תקרה של 52.40 גם לא משנה מה הביטוח שלהם

בקבוק מים

משתמש פעיל
יש טעות יסודית
ביטוח בקופת חולים כשמו כן הוא "ביטוח"
במיוחד אם אין ביטוח בריאות, חייבים שיהיה ביטוח כדי שאם חלילה צריכים ניתוח ורוצים פרטי ולא ציבורי וכו'
או אם נולד ילד לא בריא
לא צריכים להרוויח מזה בשביל להיות מבוטחים

rivkar

משתמש מקצוען
עפי הנ"ל אני שמעתי שמי שבאמת חשוב לו ביטוח הבריאות (לכסות את עצמו במקרה הצורך שלא יהיה ולא להרויח כמה שקלים פה ושם)
עדיף לעשות ביטוח הכי נמוך בקופח ובטוח בריאות חיצוני שמקיף את כל האופציות

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתייחסת למה אתם יכולים לקבל בהנחה שאתם שם ולא האם כדאי כזה ביטוח-
רכיבה טיפולית/ספורט טיפולי/חוג נגינה/שחיה ועוד דברים בסגנון- צריך להביא הפניה מרופא ילדים זה כולל מילוי שאלון.
כשהמרפאה סגורה בעיקרון יש רופא שמגיע הביתה, אבל לא התנסתי בזה (מכירה מישהי שהשתמשה בזה)

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אצלנו מתחת לגיל 18 מבוטחים בעדיף.
ספציפית לנו לא כ"כ שווה שיא.

אחרי גיל 18, אני חושבת שממש שווה שיא.
ההבדל במחיר בין שיא לעדיף הוא לא גדול, וגם במצטבר זה יוצא שווה.
לשם דוגמא: לפני גיל 18 עשיתי בדיקת שיניים, כדי לעשות את הטיפולים לפני גיל 18, ואכן טיפלתי בחורים.
אך לאחר גיל 18 שוב פעם היו לי חורים והטיפול יצא לי 1300, לאחר ברור במספר מקומות.
אם הייתי מבוטחת אז בשיא זה היה יוצא לי פחות מרבע מחיר (לא זוכרת כמה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה