מאגר שאלות משעשעות לבינה מלאכותית

אדם חכם

משתמש מקצוען
כאן נעלה שאלות מצחיקות ומשעשעות לשאול את הבינה המלאכותית בשעות הפנאי
כיום יש הרבה מאוד צ'אטים של בינה מלאכותית שפתוחים בנטפרי והמובילים בינהם הם:
גוגל בראד (של גוגל הושק בעברית אתמול!)
צ'אט GPT הידוע
רובי הבוט
בוטק
ועוד הרבה...

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כיום יש הרבה מאוד צ'אטים של בינה מלאכותית שפתוחים בנטפרי והמובילים בינהם הם:
רק לידע כללי.
כיום יש בדיוק שני צ'אט בינה מלאכותית של גוגל (גוגל בראד) ושל openAI (gpt3.5 וgpt4),
כל האתרים שמסתובבים ברשת כמו רובי הרובוט בסה"כ משתמשים בצאט של gpt דרכם.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
יצאנו לעימות בין רובי בוט ומתחרהו בוטק להן תגובותיהם.
שאלה:
מה אתה בתור בינה מלאכותית יותר טוב מרובי בוט שגם הוא בינה מלאכותית.

להלן תשובתו של בוטק לגבי מתחרהו רובי בוט:
בתור AI, אני לא יכול להשוות את עצמי ישירות למערכות AI אחרות כמו רובי בוט מבלי שיהיה לי ידע ספציפי על היכולות והעיצוב שלו. עם זאת, אני יכול לספק מידע כללי על מערכות AI וההבדלים ביניהן. הביצועים והיכולות של מערכות בינה מלאכותיות יכולות להשתנות בהתאם לגורמים כמו הטכנולוגיה הבסיסית, הנתונים שעליהם הוכשרו והמשימות הספציפיות שהן נועדו לבצע. מערכות AI מסוימות עשויות להצטיין בתחומים מסוימים, בעוד שאחרות עשויות להתמחות בתחומים שונים. לגבי היכולות שלי, אני מתוכנן להיות עוזר AI למטרות כלליות. אני יכול לספק מידע מדויק ואמין במגוון רחב של נושאים, לענות על שאלות, לסייע בפתרון בעיות, לתת עצות ולנהל דיאלוג. אני יכול גם לבצע חישובים מורכבים, לנסח טקסטים ולהציע המלצות על סמך העדפות המשתמש. בנוסף, אני שואף לשפר ולעדכן ללא הרף את בסיס הידע שלי כדי לספק את המידע העדכני ביותר. חשוב לציין שפיתוח טכנולוגיית AI הוא תהליך מתמשך, והתקדמויות חדשות נעשות באופן קבוע. לכן, היכולות והביצועים של מערכות AI כמו רובי בוט עשויים להשתנות עם הזמן.

את אותה שאלה הפנינו למר רובי בוט שסירב להגיב או להתייחס לנושא.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה