ל---מ---ה

• פותח הנושא zoom
  • פורסם בתאריך

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה נתקע לי הג'מבו מייל???????????????????????????????
אנא רחמים... זה מלן קבצים שליקטתי בדי עמל, מה עושים??????????????

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה שלב הוא נתקע??
לפעמים זה מראה שנתקע כשהגיע לסוף, ולמעשה הקבצים הועלו לרשת אבל לא נשלחו, ואפשר למצוא את הלינק לקבצים אם את משתמש רשום (ואם לא לבקש מג'מבו שישלחו לך את הלינק).

סתם עיצה, כשאת צריכה להעלות קבצים רבים ממקומות שונים במחשב, תבחרי קודם את כל הקבצים, תעתיקי לתיקיה אחת וממנה תעלי (כך אני עושה בדר"כ לאחר שכבר קרה לי שלאחר שהשקעתי הרבה זמן בליקוט הקבצים ההעלאה נתקעה).

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
ואני לא מצליחה להוריד
כבר כמה פעמים זה מראה שמוריד ואז אי אפשר לפתוח אותם

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י zoom;1021458:
למה נתקע לי הג'מבו מייל???????????????????????????????
אנא רחמים... זה מלן קבצים שליקטתי בדי עמל, מה עושים??????????????

תתקדמי לענן, ג'מבו מייל שייך לפעם.....
אוכל לשלוח לך קישור שיתן לך 10 ג"ב חינם!
מספיק לך??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה