לתופרות שבינינו......

פנינה פרל

משתמש צעיר
אני מעונינת לתפור שמלה עכשיו לחגים,
האם הגיוני למצוא עכשיו בדים לחגים\ לחורף? אם כן אשמח לשמוע איפה?
וכן שאלת השאלות איזה גיזרה? מאיפה אני יודעת עכשיו איזה דוגמאות "ילכו" בחורף....לא שאני צריכה להיות המילה האחרונה, רק שבכל אופן אחרי כל ההשקעה בתפירת שמלה חבל לי להיות מהדור הקודם.....
אולי יש קטלוגים מסוימים שכבר יש שם את הקולקציה לחגים? אם כן, אשמח ג"כ לפרוט,

תודה לכולכן!

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני לא תופרת אבל לדעתי כדאי לך ללכת על גזרה קלאסית משהו שלא יאבד את הטעם וכן בד לא מדוגם
בהרבה חנויות יש כבר קולקצית חגים לפי מה שראיתי באתרים

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תני לי שמות של אתרים או חניות שראית שם קולקציה חורפית
אני צכה לבדוק
אבל יש סיכוי שהתבלבלתי חה ראית ששמתי לך חגים ולא חורפית
כי אני הזמנתי לחגים אבל עכשיו אני קולטת שזה מהקולקציית קיץ:) כי פה העונות הפוכות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה