דרוש מידע לשכת התעסוקה

אחד שחושב

משתמש פעיל
דחוף!!!!!
האם לשכת התעסוקה פתוחה בימים האלו? ואם לא מה צריך לעשות בשביל לחתום????
תודה רבה

01470147

משתמש צעיר

קישור

שינוי במתכונת העבודה בלשכות התעסוקה לאור המצב הביטחוני​

פורסם ב- 10/10/2023
לאור המצב הביטחוני ועל מנת לשמור על ביטחונכם, שירות התעסוקה עובר למתכונת עבודה מרחוק באמצעים דיגיטליים

לכן איך צורך להגיע פיזית ללשכה ולמרכזי מעגלי תעסוקה עד להודעה חדשה.
במצב זה, זכויותיך לא יפגעו אך הנך מחויב להיות זמין בטלפון הסלולרי או בדואר האלקטרוני על מנת לעדכן אותנו בסטאטוס התעסוקתי העדכני שלך או לקבל הפניות לעבודה מתאימה ככל שתימצא כזו עבורך.
ניתן להתעדכן במתכונת הפעילות בלשכות ולהגיש מועמדותיכם למשרות - באתר שירות התעסוקה - https://www.taasuka.gov.il/he
נרשמים חדשים – באפשרותכם להירשם לשירות התעסוקה באמצעות הטופס האחוד - https://www.taasuka.gov.il/he/PersonalZone/Pages/weaklogin.aspx

בתקווה לימים שקטים ובטוחים,
שירות התעסוקה הישראלי.

01470147

משתמש צעיר

קישור

בלשכות שירות התעסוקה לא תתקיים קבלת קהל​

בלשכות שירות התעסוקה בכל רחבי הארץ לא תהיה קבלת קהל ולא תתקיים פעילות במעגלי תעסוקה.

מידע מעודכן בנושא מתפרסם באתר שירות התעסוקה.

שימו לב, זכויות דורשי העבודה יישמרו.
  • דורשי עבודה שמתייצבים לצורך קבלת דמי אבטלה או הבטחת הכנסה - הימים בהם לשכות התעסוקה סגורות ייחשבו כהיעדרות מוצדקת /פטור מהתייצבות, והזכאות לקצבה לא תיפגע.
  • מי שצריך להגיש תביעה לדמי אבטלה - יכול למלא טופס מקוון משותף לביטוח הלאומי ושירות התעסוקה. הגשת טופס זה מהווה גם רישום ראשוני לשירות התעסוקה.
  • מי שצריך להגיש תביעה חדשה להבטחת הכנסה - יכול להגיש תביעה להבטחת הכנסה, להירשם באופן מקוון באתר שירות תעסוקה, ועם פתיחת הלשכות להתייצב.

טלוש

משתמש מקצוען
בקו שלהם כל פעם שאני מתקשרת אומרים לי שכל מוקדי לשכת התעסוקה בארץ אינם פעילים בעקבות המצב וכן מכשירי ההיתיצבומטים.

מספר עשר

משתמש חדש
אני אשמח לדעת
אם אני מתייצבת כל שבוע בלשכה בני ברק
ועכשיו כמו שאני מבינה הלשכה סגורה .....
מה זה ישפיע על זכאותי לאבטלה !? (הימים האלה נצברים...)

היו היה

משתמש פעיל
הימים נצברים,
רק צריכים להיות זמינים בטלפון ובמייל לאם וכאשר יש להם עבודה

01470147

משתמש צעיר
אפשר לבדוק כאן

כרגע כתוב כך
לא נדרש מכם להגיע ולהתייצב בלשכות שירות התעסוקה ובמרכזי מעגלי תעסוקה עד להודעה חדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה