לרקוד על שתי החתונות

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
"הדוד ר' יענקב משה מכובד בברכה אחריתא", הכריז בחור סמוק לחיים לתוך מקרופון צרוד בנסיון להתגבר על ניגון ד' בבות מחופה חסידית סמוכה ועל תיפופי סבתות מרוקאיות בחגיגת חינה בקומה שניה, לשווא.

חריקת רמקול, הוחלפו הכבלים. "הדוד ר' יענקב משה מכובד בברכה אחריתא", צווח העלם וכמעט ובלע את המיקרופון, זה לא הכבל הנכון.

"תחברו כל מה שמתחבר" פקד על מספר דרדקים, תוך מזיגת כוס מים לאיש הסאונד שנקשר בסבך הכבלים ואינו יכול להניע איבר.

אוו...חד..חד... שני נקישות, עכשיו שומעים.

"הדוד ר' יענקב משה מכובד בברכה אחריתא" זעקו כל הרמקולים מכל החופות והאולמות.

שבעה יענקב משה עלו לבימת החופה ואחזו בסידור הברכות, מסדר הקידושין בעל התושייה דרש מהם תעודות זהות כולל ספח פתוח.

החתונה התקיימה בקומה רביעית, אבל אל דאגה אמרו המחתנים, יש מעלית.

הזמנתי את המעלית, ליתר בטחון לחצתי פעמיים, הדלתות נפתחו ומולי עומדים ובוהים בי עשרה פרצופים חולמניים. לאן אתם? יורדים, מלמלו. הדלתות נסגרו באוושה ושלחתי אותם אלי מטה.

המעלית השניה השמיעה קולות מוזרים, החלטתי לחוס על חיי הצעירים והתפשרתי על המדרגות.

בקומה ראשונה התפללו תפילת מעריב, הצטרפתי אליהם. את תפילת שמונה עשרה לחשתי מבלי משים לפי קצב הבסים מהאולם הצמוד.

ב'עלינו לשבח' שמתי לב שאני לבן העור היחיד בחתונה אז החלטתי לעלות קומה נוספת למנה ראשונה.

בקומה השניה, עם כניסתי, פרצוף מוכר צוהל לקראתי "שכויח שכויח" לא הייתם צריכים לטרוח, באמת, בכל זאת עברו שנים.

אין לי מושג מי האיש, כנראה מישיבה קטנה או משהו, אבל כל נסיון להעמידו על טעותו בשאון התזמורת המורחבת, היה נשמע לו כאיחול לבבי, "אומיין אומיין" ,שיהיה.

לקחתי דג סלמון ברוטב חריף עם ברוקולי שום, ויצאתי למבואה. על המדרגות פתחתי לי בופה פתיחה קליל, חיש קט ולא נודעו כי באו אל קרבי.

בעזרתו של קבצן מרשרש עליתי לקומה שלישית. שם יש אוכל טוב, הוא מסביר לי.

קרפצ'יו עגל על מצע של סלט בייבי וברוסקטות מתובלות. מרק כרובית וארטישוק עם שוקולד מריר. לא מתאים לי כל הפצ'קריי הזה, לא באתי לאכול עגל חי ולא את העשבים שהשאיר בעזבונו.

בקומה רביעית סחבו אותי כמה בחורים נלהבים להוציא את החתן מה'חדר יחוד'. מצאנו את עצמנו עומדים מול עשרה דלתות, מנסים לשחזר לאן דחפו את החתן דנן.

בחרנו דלת להתפרע עליה, לאחר דקה נפתח חרך צר פרצוף ברסלבר חינני מציץ "הרגע סיימנו חופה, נשמות של אבא" .

בסוף חיכינו לשליפתם של שאר החתנים עד שהסיכויים הפכו לסבירים ואז הכינו שנית והעברנו את החתן למעגלי הזיעה.

לאחר שהנחתי את רעבוני על כרעי התרנגולת ישבו המסובין לברכת המזון ושבע ברכות, מזווית עיני ראיתי את סמוק הלחיים מושך כבל למקרופון מהאנטנות של פיקוד העורף.

מבחינתי קיימתי את מצוות 'שמח תשמח' כהלכתה, מדושן פניתי ללכת לביתי.

"ישנה הודעה קולית חדשה": -שלמה איפה אתה? הייתי ממליצה לך ללכת לישון היום מוקדם יש חתונה מחר.

נערך לאחרונה ב:

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
טוווווב!!!

בקומה השניה, עם כניסתי, פרצוף מוכר צוהל לקראתי "שכויח שכויח" לא הייתם צריכים לטרוח, באמת, בכל זאת עברו שנים.
אין לי מושג מי האיש, כנראה מישיבה קטנה או משהו, אבל כל נסיון להעמידו על טעותו בשאון התזמורת המורחבת, היה נשמע לו כאיחול לבבי, "אומיין אומיין" ,שיהיה.
ופה צחקתי בקול...

תיאור חזק
מטבעות לשון ייחודיות- דור העתיד של הקלישאות
ישנה הודעה קולית חדשה
נדרשים עוד רמז או שניים לבניית הדמות אצל הקורא
מה גילו ומעמדו, אם מצד אחד הוא חוזר לביתו ומצד שני עדיין משולפי החתן למרות שהחתונה לא נשמעת מדרגה ראשונה
זהות משאיר ההודעה בתא הקולי יכולה לעשות זאת
קטע מעולה!

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
נדרשים עוד רמז או שניים לבניית הדמות אצל הקורא
מה גילו ומעמדו, אם מצד אחד הוא חוזר לביתו ומצד שני עדיין משולפי החתן למרות שהחתונה לא נשמעת מדרגה ראשונה
זהות משאיר ההודעה בתא הקולי יכולה לעשות זאת
קטע מעולה!
המבנה הסאטירי של תעשיית השמחה בציבור שלנו חוצה גילאים ומעמדות.
באשר לסיפור הגסטרונומי הנ"ל לגיבור אין ממש מושג של מי החתונה הוא רק יודע בבירור שהוא הוזמן, פרט זה מתברר בשלב שקיבל הודעה מאשתו המודאגת שהחתונה שהוזמן אליה מתקיימת בכלל למחרת.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
באשר לסיפור הגסטרונומי הנ"ל לגיבור אין ממש מושג של מי החתונה הוא רק יודע בבירור שהוא הוזמן, פרט זה מתברר בשלב שקיבל הודעה מאשתו המודאגת שהחתונה שהוזמן אליה מתקיימת בכלל למחרת.
זה נשמע אחד שחוגג ואוכל בכל מיני חתונות ללא שהזמינו אותו.
ההודעה בסוף היא הפאנץ' שאומר: מה מרגש בללכת לחתונה, שבשבילה צריך ללכת לישון מוקדם, אם אצלו חתונות הן דבר שבשגרה?

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אהה ואני הבנתי מההודעה הזאת, שהסיפור הולך לחזר על עצמו מחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה