שיתוף - לביקורת לרב'ה גולדברג שלום וברכה!

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לרב'ה גולדברג שלום וברכה!

יוסי איחר כי אח שלו דרך לו על החולצה והוציא לו לשון בגלל שאתמול יוסי ברח לו עם האופניים. הצעתי לו חולצה אחרת אבל הוא לא אהב אותה, שאר החולצות היו רטובות. ניסיתי לשכנע אותו ללבוש את החולצה שהוא לא אוהב אבל הוא התעקש. הייתי חייבת להגיע בזמן לעבודה כי היתה לי פגישה חשובה. בינתיים יוסי העיף לאח שלו את הנעל למרפסת של השכנים. צרחתי עליו שירוץ מהר להביא אותה אבל הוא רק הוציא לי לשון, החטפתי לו סטירה והוא התחיל לבכות. ניסיתי לתת לו טופי והוא לא רצה לקחת, הוא לבש חזרה את מכנסי הפיג'מה, הוריד את הגרביים והתחבא מתחת לשמיכה. איימתי עליו שהוא לא יבוא לבר מצוה של שמוליק והוא צחק. הוא אמר שהוא יודע שהוא כן יגיע בסוף, אמרתי לו שהפעם אני באמת לא אקח אותו והוא צחק. הוא פתח את עמוד 37 בספר "על סף התהום" של הספריה. ניסיתי לקחת לו אותו מהיד אבל הוא משך אותו אליו. הספר נקרע. הבטחתי לו טיסה בשמי הארץ. הוא הסכים בסוף להתלבש בחזרה וללכת בתנאי שאני אשים לו את החולצה במיבש.

יוסי איחר בידיעתי.

אמא של יוסי.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קיבלתי.
(תודה על הפירוט, הצלחתי לקרוא למרות הקשקוש).
להבא תוכל להבטיח לו שהרבה 'גולדברג' יביא לו חולצה משלו.

אין צורך בסטירות, זה בניגוד לדרכם של צוות הת"ת.

טופי גם לא בא בחשבון, אנחנו לא משחררים באמצע הלימודים לצורך טיפולי שיניים.

לא לאיים באיומי סרק, בטח לא על הפסד אירוע כמו בר מצוה. יוסי מקפיד תמיד להביא לנו למחרת כל אירוע שכזה, רוגלכים ועוגות קצפת (בלי הקצפת, את זה הוא שומר לעצמו) בתוך צלחת חד פעמית מהודרת עטופה במפיון יד 2 מחברה מוכרת.

(וטיסה בשמי הארץ, סתם יקר...).

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לרב'ה גולדברג שלום וברכה!

יוסי איחר כי אח שלו דרך לו על החולצה והוציא לו לשון בגלל שאתמול יוסי ברח לו עם האופניים. הצעתי לו חולצה אחרת אבל הוא לא אהב אותה, שאר החולצות היו רטובות. ניסיתי לשכנע אותו ללבוש את החולצה שהוא לא אוהב אבל הוא התעקש. הייתי חייבת להגיע בזמן לעבודה כי היתה לי פגישה חשובה. בינתיים יוסי העיף לאח שלו את הנעל למרפסת של השכנים. צרחתי עליו שירוץ מהר להביא אותה אבל הוא רק הוציא לי לשון, החטפתי לו סטירה והוא התחיל לבכות. ניסיתי לתת לו טופי והוא לא רצה לקחת, הוא לבש חזרה את מכנסי הפיג'מה, הוריד את הגרביים והתחבא מתחת לשמיכה. איימתי עליו שהוא לא יבוא לבר מצוה של שמוליק והוא צחק. הוא אמר שהוא יודע שהוא כן יגיע בסוף, אמרתי לו שהפעם אני באמת לא אקח אותו והוא צחק. הוא פתח את עמוד 37 בספר "על סף התהום" של הספריה. ניסיתי לקחת לו אותו מהיד אבל הוא משך אותו אליו. הספר נקרע. הבטחתי לו טיסה בשמי הארץ. הוא הסכים בסוף להתלבש בחזרה וללכת בתנאי שאני אשים לו את החולצה במיבש.

יוסי איחר בידיעתי.

אמא של יוסי.

נהדר!
מזכיר לי קצת את ההצהרות בריאות.
באיזה שלב מילאתי לחודש מראש.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
גאוני.
אין דבר שאני יותר אוהבת משימוש חכם בפורמט כתיבה, כדי להעביר רעיון.

c.s.h.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אחד הטובים ואויש כמה שזה נכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה