לקראת השנה הבעל"ט, מה תעשו?

אם אקבל הצעת עבודה בתנאים יותר נוחים תמורת משכורת גבוהה יותר, אני -

• ברור שאעבור לעבוד תמורת יותר כסף.

• אנהל משא ומתן עם מקום עבודתי, אולי....

• אשאר במקום עבודתי, כסף זה לא הכל.

• ההצעה תחלוף ליד אוזניי בלי התייחסות, אני איש פסיבי

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

שומר הסף

משתמש רשום
IMG_20240614_160955_570.jpgIMG_20240613_115548_832.jpg

שומר הסף

משתמש רשום
הבעיה היא שכרגע רק מלמדים חסר ולא מורות(בחינוך החרדי והדתי)
מאיפה הנתון הזה?
המצב בסמינרים כיום הוא ש'אלף נכנסות להייטק וכדו' ואחת יוצאת להוראה'.
אינני חושב שיש היצע מספק של מורות כמו בשנים עברו.
עד כמה שידוע לי - המנהלות של המעונות, הגנים, והבתי ספר גם מתקשות מאוד עם כח אדם איכותי, אבל יכול להיות שזה משתנה בערים ובמגזרים מסוימים.
בכל מקרה, אני לא רואה מנהלת שתוותר בניקל על עובדת שרוצה בסה"כ לשפר את תנאי העסקתה, ולוודא שלא דורסים אותה ואת זכויותיה.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מאיפה הנתון הזה?
המצב בסמינרים כיום הוא ש'אלף נכנסות להייטק וכדו' ואחת יוצאת להוראה'.
אינני חושב שיש היצע מספק של מורות כמו בשנים עברו.
עד כמה שידוע לי - המנהלות של המעונות, הגנים, והבתי ספר גם מתקשות מאוד עם כח אדם איכותי, אבל יכול להיות שזה משתנה בערים ובמגזרים מסוימים.
בכל מקרה, אני לא רואה מנהלת שתוותר בניקל על עובדת שרוצה בסה"כ לשפר את תנאי העסקתה, ולוודא שלא דורסים אותה ואת זכויותיה.
מהשטח
גם אם רובן לא למודות הוראה עדיין מתדפקים על הדלתות וצריך הרבה קשרים
אשמח להפרכה ובאיזו איזור המצב לא כך ובמוסדות חרדיים או דתיים לא מ"מ וכמובן עובדות הוראה לא עובדי
אבל נראה לי שהאשכול יותר מדבר על מלמדים.
לא מדברת על מעונות שזה משהו אחר כמובן ובלי קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה