בקשת תפילה לקיים בנו חכמי ישראל לרפואת מרן ראש הישיבה הגאון רבי משה הלל בן מינדל לרפו"ש

מצב
הנושא נעול.

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ה' ירחם ויחוס על עם ישראל
שישאיר לנו את זקני הדור כולנו נתפלל יחדיו
ועל שאר הגדולים והרבנים
שיש בידוע עוד כמה רבנים חשובים שחולים במחלה ה' ירחם וחלקם
לא פורסם ברבים
אבל צריך להתפלל על כל הרבנים

מה שאני

משתמש מקצוען
יש שמועות שהמצב שלו החמיר מישהו יודע האם זה נכון
להבנתי לא החמיר רק עקב הטיפולים הוא נחלש מאד בנוסף בימים הקרובים יעבור בדיקות מכריעות להמשך התהליך
היום ובמוצ"ש צפויות תפילות בריכוזי בוגרי סלבודקה

מה שאני

משתמש מקצוען

ריבה אדומה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מכתב ר' דוב
WhatsApp Image 2023-02-21 at 09.33.48.jpeg

מה שאני

משתמש מקצוען

Sara Rivka

משתמש מקצוען
קרה היום משהו מיוחד?
כי פתאום היום אמרו לנו בסמינר להתפלל עליו.

רה"י

משתמש חדש
אני רואה אותו כל יום .ופעמיים בשבוע הוא נוסע לאחד מבתי החולים ועובר שם טיפולים ל"ע והוא מאוד חלש. התפללו!!!!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתפללים ומצפים לישועה.

מה שאני

משתמש מקצוען
הודעה חשובה :
בעז"ה בליל פורים הבעל"ט יתקיימו בכל רחבי הארץ סדרי לימוד מיוחדים לרפואתו השלימה של רבינו מרן רה"י הגאון רבי משה הלל בן מינדל לרפו"ש
הרישום יתבצע בעמדות נדרים פלוס בכל רחבי הארץ תחת קטגורית "ישיבת סלבודקה" ובקישור המצורף :
https://www.matara.pro/nedarimplus/Forms/1761.html?MasofId=&ClientId=&Zeout=&Version=1
הרישום מיועד לבוגרי הישיבה בלבד
נ.ב את רשימת המוקדים ומסלולי הלימוד - ניתן לראות בעמדות נדרים פלוס ובקישור הנ"ל

פנרס

משתמש מקצוען
לקיים בנו חכמי ישראל: בהיכלי הישיבות מעתירים בתפילות לרפואת ראש ישיבת סלבודקא וחבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי משה הלל הירש שמצבו הוחמר ונמצא בטיפול נמרץ. שמו לתפילה: רבי משה הלל בן מינדל לרפו"ש.

ias

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
דאגה בעולם התורה והישיבות: חלה החמרה במצבו של מרן הגאון רבי משה הלל הירש, ראש ישיבת סלבודקה.

ראש הישיבה מאושפז בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, לאחר שבבדיקות שגרתיות שבוצעו הבוקר, התגלה כי הרב סובל מדלקת ריאות וחום גבוה.

רק לפני מספר חודשים התגלה כי מרן ראש הישיבה חלה במחלה, ועובר הליך רפואי. כעת, הדאגה מתגברת.

בישיבת סלבודקה בבני ברק עצרו הערב את סדר הלימוד עקב ההחמרה במצב, והתלמידים נעמדו להתפלל לרפואתו.

הציבור נקרא להתפלל ולעורר רחמים שמים לרפואת מרן ראש הישיבה הגאון רבי משה הלל בן מינדל לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל

מצב
הנושא נעול.
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה