לקוח עם טעם גרוע... מה הייתם עושים?

neomy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לקוח הזמין ממני קליפ, עם דרישות ותיקונים שהופכים אותו למכוער וממש לא מקצועי!
ניסיתי להסביר ולייעץ אבל נאדה! הבן אדם סגור ודווקא אוהב את התוצאה הסופית (הממש ממש לא מקצועית שיצאה)
לקליפ הזה הולכת להיות חשיפה מאד גבוהה, ולא ידעתי מה לעשות! לקחת את העבודה (כסף טוב) ולהוציא תוצר שאני ממש לא אוהבת, ממש לא משקף את היכולות והסגנון שלי ושהמון אנשים יראו אותו ואת השם שלי עליו? או לא להסכים להוציא כזה דבר? בסופו של דבר לקחתי את העבודה, (שיקולים כלכליים...:p) אבל הייתי שמחה לשמוע מה דעתכם? מה הייתם עושים במצב כזה?

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תבצעי לפי מה שהלקוח ביקש ממך שלא יפגום בשם שלך ופשוט אל תכתבי מי עשה את זה.....

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
ברור הכי פשוט. בלי מתן קרדיט לעצמך

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קרה לי גם... לא כתבתי קרדיט ושהלקוחה חזרה אמרתי לה שהעלתי מחירים (לכבודה נקבתי בסכום ענק) והיא העדיפה ללכת למשהי זולה.
אבל זה לא היה משיקול כלכלי רק פירסומי.
כי אם זה השיקול ואין ברירה אז אני הייתי כותבת כותרת גדולה ומכובדת "בהפקת x"
וקרדיט קטן אחר כך "נערך בסיוע..." " ע. וידיאו..." משו כזה.

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
למה חייבים לכתוב קרדיט...?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לקוח הזמין ממני קליפ, עם דרישות ותיקונים שהופכים אותו למכוער וממש לא מקצועי!
ניסיתי להסביר ולייעץ אבל נאדה! הבן אדם סגור ודווקא אוהב את התוצאה הסופית (הממש ממש לא מקצועית שיצאה)
לקליפ הזה הולכת להיות חשיפה מאד גבוהה, ולא ידעתי מה לעשות! לקחת את העבודה (כסף טוב) ולהוציא תוצר שאני ממש לא אוהבת, ממש לא משקף את היכולות והסגנון שלי ושהמון אנשים יראו אותו ואת השם שלי עליו? או לא להסכים להוציא כזה דבר? בסופו של דבר לקחתי את העבודה, (שיקולים כלכליים...:p) אבל הייתי שמחה לשמוע מה דעתכם? מה הייתם עושים במצב כזה?
לנו אמרו במצב כזה להגיד ללקוח: "אעשה כמו שאתה רוצה, אבל אל תפרסם את השם שלי על המצגת הזאת, מפני שהיא לא מקצועית ולא משקפת את הרמה שלי." בד"כ זה מפחיד את הלקוח, ואם הוא מתעקש, אז לפחות יצאת ככה שקיבלת את העבודה, אבל לא השחתת את השם שלך על תוצר לא מקצועי

neomy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לנו אמרו במצב כזה להגיד ללקוח: "אעשה כמו שאתה רוצה, אבל אל תפרסם את השם שלי על המצגת הזאת, מפני שהיא לא מקצועית ולא משקפת את הרמה שלי." בד"כ זה מפחיד את הלקוח, ואם הוא מתעקש, אז לפחות יצאת ככה שקיבלת את העבודה, אבל לא השחתת את השם שלך על תוצר לא מקצועי

זה באמת מה שעשיתי :cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה