עזרה לקוחות, מאין?

א ס

משתמש פעיל
למדתי עריכת וידאו וסיימתי לא מזמן.
פונה אל המנוסות והוותיקות שבתחום, איך מגיעים ללקוחות?
עד איזה רמה של מחירים שווה לרדת בשביל להתפרסם?
אשמח לכל עצה בעניין.
תודה רבה!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם מדובר בעריכות וידאו לאירועים:

אם רמת העבודה שלך מאוד טובה - בקשי מצלמים לתת לך צ'אנס במחיר מוזל / ללא תשלום, קחי חומר גלם של אירוע (של צלם וידאו איכותי) ותעשי לו קליפ מושקע, הסוד בקליפ טוב זה לבנות לך תבנית מעניינת, מושכת את העין, לא משעממת לרגע, להיות עירנית להתאמת הקצב בין הסאונד לקצב הריקוד, לבודד מראש נקודות מצחיקות / מעניינות מחומר הגלם ולפזר אותן בחכמה לאורך הקליפ, ועוד

דוגמא מוצלחת כזו תקדם אותך קדימה

בהצלחה

א ס

משתמש פעיל

אם רמת העבודה שלך מאוד טובה - בקשי מצלמים לתת לך צ'אנס במחיר מוזל / ללא תשלום, קחי חומר גלם של אירוע (של צלם וידאו איכותי) ותעשי לו קליפ מושקע, הסוד בקליפ טוב זה לבנות לך תבנית מעניינת, מושכת את העין, לא משעממת לרגע, להיות עירנית להתאמת הקצב בין הסאונד לקצב הריקוד, לבודד מראש נקודות מצחיקות / מעניינות מחומר הגלם ולפזר אותן בחכמה לאורך הקליפ, ועוד

בהצלחה
תודה רבה!!!!!!!!!!!!
איך אפשר להגיע לצלמי אירועים?

אש הפקות בוידיאו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נסי לחשוב במה יש לך מעלה בתחום
זמינות?
מקצועיות?
שרות?
דייקנות?

הדגישי זאת בפניות אלייך/או שאת פונה אל אחרים
לעיתים רבות אני זקוקה לעורכות וחשוב לי לשמוע מה העורכת אומרת על עצמה,
לעיתים אני זקוקה למישהי מהירה, לעיתים דייקנית במיוחד וכו'

תוכלי לשלוח לי תיק עבודות ופרוט הידע שלך, יתכן ואצטרך מישהי....

א ס

משתמש פעיל
נסי לחשוב במה יש לך מעלה בתחום
זמינות?
מקצועיות?
שרות?
דייקנות?

הדגישי זאת בפניות אלייך/או שאת פונה אל אחרים
לעיתים רבות אני זקוקה לעורכות וחשוב לי לשמוע מה העורכת אומרת על עצמה,
לעיתים אני זקוקה למישהי מהירה, לעיתים דייקנית במיוחד וכו'

תוכלי לשלוח לי תיק עבודות ופרוט הידע שלך, יתכן ואצטרך מישהי....
תודה רבה!
אני עדיין מתחילה כך שאין לי עוד תיק עבודות לכן אני אקח מחיר זול.

מקסיקני

משתמש פעיל
קופצת על האשכול
אני גם עורכת מתחילה
ביקשו ממני סרטון תדמית לצלמת בערך באורך של 4 דקות כמה אני אמורה לקחת על זה
(אני עורכת כרגע רק בפרימייר)

א ס

משתמש פעיל

בהצלחה
יש כאן אולי איזה צלם אירועים שמעוניין בקליפ בחינם תמורת אישור פרסום?
אם כן שיצור איתי קשר בS025712665 בג'ימייל.
תודה רבה!

ניאגרה

משתמש פעיל
לא רואה איך צלמי וידאו מוצלחים ועסוקים יתפנו דוקא כדי לקרא את האשכול שלך ולפנות אלייך
ממליצה לך לאזור אומץ ופשוט ליצור איתם קשר, עדיף שיחה

מיכל כלליפה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם את רוצה אני יכולה לשלוח לך חומר שצילמתי (וידאו)
שתערכי מזה בשביל תיק עבודות בשבילך
(זה חומרים שכבר ערכתי אותם ...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה