לפני שהתחתנתי נסעתי להתפלל על ציונו של דן בן יעקב

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ובאמת, התמזל מזלי (מעבר כמובן לשמחה הגדולה... חחח), נקלעתי למשהו מעניין.
ככה זה היה נשמע מתוך המבנה. ישבו שם בחצר כמה אנשים, הנה הדו-שיח האמיתי שהלך שם:
- שלום לכולם, אני משה מקק"ל, באתי להתקין פה מצלמות.
היי, אחי, לא. אין מצב.

- מדובר בשטח ציבורי, מה הבעיה של אדוני?
תראה, אחי, פה זה כמו הבית שלי. אני פה כל היום. מצלמות פה מאוד יפריעו לי. זה נגד הפרטיות והדמוקרטיה.

- מצטער, אבל זה שטח ציבורי של קק"ל. בכל אופן, עליי להתקין מצלמות, אבקש שתפנו לי מקום כדי שאוכל להתחיל.
חבל לך, אחי. חבל על המאמץ. הכל מיותר. לא יצא לך מזה כלום.

- סליחה?
אליהו הנביא לא ייתן לך, אחי.

- אליהו הנביא?
זאת אומרת, חבל על הזמן שלך. כי אחרי שתגמור להתקין את המצלמות, אבי יכול להבטיח לך שיעלה מהוואדי אליהו הנביא, לבוש בקפוצ'ון ועם כובע גרב, ויהרוס את המצלמה. אז לא חבל על הטירחה שלך?...

נ.ב.
תודה על הברכות והאיחולים מעל גבי שלל אשכולות, ובמגוון צורות יצירתיות ומרומזות אחרות. תודה שכיבדתם את רצוני שלא ייכתב דבר וחצי דבר מפורש... כמה צחקתי למקרא התעלולים המבריקים שהיו פה. חחחח. אלופים.
ואגב, למרות כל ההתרעות, היו כאלו ששמעו ובאו בכל זאת. תודה רבה.
תודה ל @מ"ם ל @משויטט @הדוויג @מוטי נאה החגיגי, ועוד כמה חברים יקרים מפה. שימחתם.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אומרת דודה נחמה בחתונות הבודדות שהיא מוזמנת אליהן?
"אם אני לא אקפיץ את האנשים, שום דבר לא יקרה פה"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה