עיצוב לעזור לבנות חיים מחדש.

ציפי טינקלרויט

בית פרקטי לחיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
***אם ידוע לכם על משפחות שביתם נפגע מהמלחמה - ויכולות להפיק תועלת מיוזמה זו, אנא שתפו אותם בפוסט זה. ביחד - נוכל לעשות שינוי ולעזור לבנות חיים מחדש ***

חודש טוב!

גם אני - התעוררתי ב"שמחת תורה" מאזעקה קורעת לב,
גם אני - שמעתי בחג רסיסי שמועות ומיאנתי להאמין,
גם אני – רצה עם הקטנטנים למרחב המוגן ובלי מענה למיליוני השאלות.
גם אני – מסתובבת עם עיניים דומעות ולב זועק למה? עד מתי??

רוצה לעשות משהו טוב לכם ולי,
משהו מתוך הלב,
רוצה לתת - כי כלום אינו שלי.

כמעצבת פנים שמכירה ממקור ראשון את המאבקים שכולנו מתמודדים איתם, אני רוצה להציע עיצוב חינם למשפחה שביתם נפגע במלחמה.
**מה זה בשבילך:**
- שיחה מכל הלב על הבית שלך ומה מייחד אותו.
- תוכנית עיצוב אישית שתופסת בצורה מושלמת את הסגנון והצרכים שלך.
- נעבוד בשיתוף פעולה יחד בכל שלב.
- תמיכה והכוונה מתמשכת גם לאחר שסיימנו, עד לתוצר המוגמר בעז"ה.
**למה אני עושה את זה:**
אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאיתנו, במיוחד אלה שעוברים את המלחמה, מגיע בית בטוח ויפה לגור בו. בתור דרומית שחווה את המלחמה בעצמי, אני יודעת כמה חשוב למצוא נחמה ואושר בין חומות המקלט שלנו. אז אני רוצה להושיט יד ולהביא שמחה, תקווה והתחלה חדשה למשפחה.
**כיצד להגיש בקשה:**
אם אתם מכירים מישהו שביתם נפגע מהמלחמה ויכול להשתמש בשירותי עיצוב פנים, אז בואו נתחבר! צרו איתי קשר כאן באתר, בפרטי או במייל בכתובת t7101026@ gmail.com t
שלחו את הסיפור שלכם, צרפו כמה תמונות של הבית ומשם, ניקח את זה לשלב הבא!
יוצאת עם הטבה חד פעמית של

40 אחוז הנחה על עיצוב פנים לתושבי הדרום!

מוזמנים להתייעץ איתי
כאן באתר, בפרטי במייל או בטלפון.
ציפי

*ההטבה תקפה למשך חודש - עד לתאריך 15/11/2023

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה