שיתוף לעולם אל תתחרט על משהו שגרם לך לחייך~

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
135.jpg

וככה זה קרה:

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה לכולכם!!
ל כ ו ל כ ם !
הצביעה! קנאת סופרים...
אתה חייב פעם להעלות מאמר על השכבות ושילובי הצבעים שאתה משתמש
אז ככה, קודם כל לא לפחד מצבעים רווים, אל תהססו להשתמש בכל נקודה בפלטה, מקצה לקצה. כמו כן לא לפחד להשתמש ב add glow על 80% opacity ומעלה :)

פה השתמשתי ב- Color balance, כדי לקחת את הצבעים לגוון אדמדם
ומעל יש שכבות עדינות של overlay ו add glow בגוון צהוב- כתום
ואת הדמות ציפיתי בצבע כחול עם multiply ומחקתי איפה שיש אור
וזהו בערך

מאיפה ההשראה?
אין לי מושג..
התחלתי לשרבט סקיצה ולאט לאט הגיע הכיוון הזה
כמו עוד הרבה ציורים :)
את הפתגם שנמצא בכותרת מצאתי אחרי שציירתי את זה

משששששה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מממש מממש מגניב!!!!!
הציורים שלך מטורפים!!!!
ובאמת אולי תשתף איך אתה צובע....

שחור לבן 2021

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה רבה לכולכם!!
ל כ ו ל כ ם !

אז ככה, קודם כל לא לפחד מצבעים רווים, אל תהססו להשתמש בכל נקודה בפלטה, מקצה לקצה. כמו כן לא לפחד להשתמש ב add glow על 80% opacity ומעלה :)

פה השתמשתי ב- Color balance, כדי לקחת את הצבעים לגוון אדמדם
ומעל יש שכבות עדינות של overlay ו add glow בגוון צהוב- כתום
ואת הדמות ציפיתי בצבע כחול עם multiply ומחקתי איפה שיש אור
וזהו בערך
ייש"כ על המידע המפורט,
אני בדיוק בשלב של ניסוי ותעייה בקשר לסוגי שכבות וכו
תהיה בטוח אני עוד 'ישב' מילה במילה על ההוראות המדויקות שלך....

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואו מהמם, גרם לי לחייך
הנעלים לא קצת אלגנטיות?
חחח יכול להיות.. העיקר שהוא מחייך..
מממש מממש מגניב!!!!!
הציורים שלך מטורפים!!!!
ובאמת אולי תשתף איך אתה צובע....
תודה רבה! אנסה למצוא אפשרות להקליט את כל המסך (לא רק החלק של הקנבס)
אני בדיוק בשלב של ניסוי ותעייה בקשר לסוגי שכבות וכו
תהיה בטוח אני עוד 'ישב' מילה במילה על ההוראות המדויקות שלך....
אני חושב שצביעה (בעיקר בדיגיטלי) זה עניין של ניסוי וטעייה עד שלבסוף זה נהפך למשהו אינטואיטיבי
אפשר גם לדגום מציורים אחרים- זה עוזר ללמוד על שילובי צבעים
בהצלחה!

ישראל (שרוליק)

משתמש פעיל
זה עניין של ניסוי וטעייה
אפרופו ניסוי וטעייה, כתבתי לכם משהו מעניין (במיוחד לכאן):

החיים לאדם הם ניסוי,
בהם חווה הוא תעייה,
אשר מביאתו לתהייה,
היאך נכשל הוא בטעייה.

את מרמוריו יפנק בדחייה,

ומכשלונותיו יקום לתחייה.

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
החיים לאדם הם ניסוי,
בהם חווה הוא תעייה,
אשר מביאתו לתהייה,
היאך נכשל הוא בטעייה.

את מרמוריו יפנק בדחייה,

ומכשלונותיו יקום לתחייה.
בעיניי זה ממש מתאר את הדרך שבה לומדים לצבוע!
מסע שכל צעד בו חשוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה