לעבור במחשב ממערכת הפעלה אחת לשניה

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מותקן לי במחשב שני מערכות הפעלה בשני כוננים, ואני מעונין לעבור למעכרת ההפעלה השניה, איך אני מבצע את זה (לא מופיעים שני ברירות בהפעלת המחשב)

וכן אם אני מוענין למחוק מערכת הפעלה אחת, איך עושים זאת? (צרפתי תמונה של העורך, האם יש כאן שני מערכות?)

בתודה

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 87.9 · צפיות: 13

ירוק_תפוח

משתמש רשום
תוריד את התוכנה EASY BCD בקישור הבא:
http://neosmart.net/dl.php?id=1
הוסף את הערכים הנחוצים (מערכת ההפעלה, ומיקום)
לחץ על ADD ENTRY
סדר את שתי המערכות לפי הסדר הרצוי ושמור.
בהפעלה הבאה תראה את המסך הבא:

קבצים מצורפים

• untitled.jpg
    KB 22.1 · צפיות: 9
  • 1untitled.jpg
    KB 9.9 · צפיות: 8

bris

משתמש סופר מקצוען
אם לא תסתדר עם ה BCD (שהיא באמת תוכנה טובה, שימושית בעיקר למי שהתקין XP אחרי VISTA ומחק את ה LOADER של ויסטה...) תן קצת יותר פרטים על הכוננים והמחיצות אצלך ונשתדל לעזור.
לפי הקובץ INI שלך יש לך רק התקנה אחת. אם תתן יותר פרטים (איזה מע' הפעלה, כמה דיסיקים יש במחשב וכמה מחיצות וכד' ) נוכל לעזור.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה לך!

יש לי מערכת הפעלה xp 2 ויש לי שני דיסקים מחוברים c/d ועל הc התקנתי את הווינדוס

נוסף על כך יש לי כונן נוסף f שהתווסף למחשב לאחר זמן ועלי התקנתי גם וינדוס, ויש לו אפילו כל הקבצי מערכת. רק שאחרי זמן שפרמטתי את הc לא מופיע לי יותר בהפעלת המחשב שורה עבור וינדוס זה. מענין שאי אפשר למחוק את קבצי המערכת מכונן הf כשאני מחובר דרך הוינדוס של כונן הc

התוכנה שהביאו מקודם מותקנת לי ולא מסכימה לעלות

בתודה

יהודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה