מתכון בריאות לנשנוש אחר הצהריים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קורנפלקס עם גרעיני חמניה, דלעת, חמוציות
אופים כמה דקות עם שמן, סוכר, מייפל.
אח''כ שמים ביוגורט.
טעים. משביע. בריא יחסית (חוץ מהסוכר... והשמן....)
אם תרצי כמויות מדויקות, בכיף:)

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בידיוק אותו דבר

ההכי אהובים עלי.גרנולה,תמרים,תפוחים,פירכיות אורז עם גבינה צהובה או קוטג',גזר עם חומוס או טחינה

יהודית גרינ

משתמש חדש
שעועית ירוקה בתנור, עם מלח תלוי כמה מלוח את אוהבת..
כייפי לנשנוש, קראנצ'י.... יאממי
והכי חשוב שאת יכולה לאכול כמה שבא לך... זה לא ממש משמין...

D

Deleted 66182

אורח
מה עם ירקות מוקפצים?
0 קלוריות
שעועית ירוקה מוקפצת עם שום שמן זית ומלח...
זה כן פחמימתי אבל קטנית. מצד שני גם בגזר גמבה ושות' יש סוכרים וכד'.
באכילה מבוקרת לא אמור להשמין
אא"כ כרסום קלחי חסה סלרי וקולרבי...

.pres

משתמש מקצוען
היא מילה באיטלקית שמשמעותה "לפני הארוחה", והיא בעצם צורת הרבים של המילה אנטיפסטו. למרות שבישראל המילה נתפסת כשם של מנת ירקות בתנור, האיטלקים מתארים כך מגוון מתאבנים בתנור, החל מירקות ועד לביצים, לחם, גבינה ועוד. (גוגל)

פלפלים בצבעים חתוכים לפרחים, בצל חתוך לשמונה ופטריות- עד כאן דיאטטי לחלוטין
אפשר להוסיף בטטה שהיא פחמימתית אבל בריאה ומשביעה
ואפשר להוסיף ירקות שאוהבים: קישואים, שום, קולרבי וכדו'.
קצת שמן זית, מלח לפי הטעם, 40 דקות בתנור.

אפשר לאכול עם חלבונים (בשרי או חלבי) ואז זו ארוחה מושלמת או סתם לנשנש.
זה משביע וממלא.

גלידה

משתמש מקצוען
אני נורא רעבה בשעות הצהריים ומחפשת בנרות משהו להכין לעצמי
בריא, מבושל, טעים, ומזין
יכולות להעלות לי רעיונות?
כבר שבוע שאני רוצה לשאול פה את כולם את השאלה הזאת
זה שעות קשות, ואם אין לי משהו זמין אני נופלת על שטויות
מה שלי חשוב שגם יהיה פרווה

בנברקית

משתמש מקצוען
ואו באתי גם לרשום לך גרנולה עם תפוח/בננה/אגס ויוגורט
אני מוסיפה גם זרעי צ'יה שזה ממש בריא ומשביע
באופן אישי אוהבת את הגרנולה של החברה הזאת

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מרק. כל השנה. מאכל מושלם. משביע, ביתי, חם, מזין, דיאטטי, עמיד בקרור והקפאה. בקיץ אפשר לשים מזגן..

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר לקבל מתכון ?
בשמחה

בתבנית גדולה:
8-9 כוסות קורנפלקס
1 כוס גרעיני חמניה
1 כוס גרעיני דלעת
2 כוסות שקדים פרוסים או גפרורים
2 כוסות חמוציות.

ערבוב החומרים היבשים.

בסיר:
½ כוס שמן
½ כוס סוכר
¾ כוס מייפל
מערבבים עד שהסוכר נמס
שופכים בזיגוג על התערובת
אופים בתנור 10-15 דק'
מערבבים באמצע
מוציאים
מקררים
ושוב מערבבים עם מזלג או משהו כדי שלא יהיה גוש.
חלק נשאר מחובר בחתיכות קטנות וזה מעולה.

לשמור בהקפאה או סגור במקום מוצל.

¹

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה