למשוך תוכן מ textarea רק מ width ו height מסויים

morwin

משתמש רשום
אני צריך עצה או תשובה או משהו אחר שיכול אולי לעזור לי

יש אפשרות ליצור textarea שיכול להכיל תוכן רק לפי הגודל (size) של ה textarea ?
אני לא מחפש לפי תווים ! רק לפי הגודל. יש כזה דבר ?
אפשר אולי לעשות כזה דבר בג'אוהסקריפט ?

מה שיכול לעזור לי זה או :
ליצור textarea שאי אפשר להכניס יותר תוכן אם זה יוצא מהגודל של ה textarea .
או : ליצור סקריפט או משהו .. שמושך תוכן רק ממה שנמצא בתוך מיקום מסויים שב textarea

אני יגיד לכם מה אני צריך ליצור אולי זה יעזור יותר :

אני צריך ליצור חנות ושלאדמין יהיה אפשרות לערוך איך יראה הדיב של הקטגוריה ושל והמוצרים זתומרת שאם למשל הכותרת שיש לה גודל מסויים נמצאת למעלה והוא רוצה לשנות אותו שיעבור למטה אז הוא יוכל לעשות את זה
אז מה שחשבתי לעשות זה ליצור לכל דבר למשל לכותרת - textarea עם אדיטור ושזה ישמר בדטה בייס ואז ליצור אזור תוכן עריכה שימשוך מהדטה בייס את הדיב של הכותרת של הקטגוריה (שלדיב הזה יש גודל מסויים קבוע) והוא יוכל פשוט להוזיז את זה בצורה ויזואלית ע"י jquery איפה שהוא רוצה ושזה גם ישמר
אני מקווה שהבנתם ..

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה לא לבדוק כמה תוים יוצא לך בטקסטבוקס לפי הגודל הרצוי ואז להגביל למספר?
(כמובן אם זה לא הרבה כאלה...)

morwin

משתמש רשום
כי יש שם אדיטור
ואם הוא יכתוב ב H1 אז יצא לי פחות תווים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה