למשהו יש רעיון לשיר לקליפ של בר מצוה?

• פותח הנושא ASUS
  • פורסם בתאריך

ASUS

משתמש צעיר
איזה שירים יכולים להתאים לקליפ של בר מצוה, אני מחפש שיר אחד רועש ואחד שקט
של איזה זמר איזה שיר ובאיזה דיסק השיר נמצא
אודה לכם על התייחסותכם לנושא

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ASUS;724258:
איזה שירים יכולים להתאים לקליפ של בר מצוה, אני מחפש שיר אחד רועש ואחד שקט
של איזה זמר איזה שיר ובאיזה דיסק השיר נמצא
אודה לכם על התייחסותכם לנושא

קול ה' על המים - שקט. כך ראיתי במס' קליפים

ON וידיאו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בס"ד
תלוי לפי החומר של הוידיאו והתמונות
מתאימים שירים בסגנון "וזכיני "בתמונות עם ההורים,אם יש תמונות מתאימות לתורה "והערב נא" וכו'
ברכת ד' והרבה הצלחה

ASUS

משתמש צעיר
תודה רבה על התגובות המהירות, השיר קול ה' על המים של מי זה ואיך זה קשור לבר מצוה?
אני הרבה זמן לא ערכתי סרטים של בר מצוות, אבל מהתקופה שכן ערכתי היה מקובל לפחות עלי
שהחיינו של שוואקי, שירים של הנחת תפילין וכו' דברים שקשורים לבר מצוה, השאלה מה יש קצת יותר עדכני ממה שהיה לפני 5-6 שנים...

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שיר ישן... לחובבי נוסטלגיה.

אני השתמשתי איתו למטרה כזו לא מזמן.

קבצים מצורפים

• 05 - מצות תפילין.mp3
    4.2 MB · צפיות: 40

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
"כי אני בן של מלך" - של מידד טסה יכול בהחלט להתאים !!! השתמשתי בו לאחרונה לבר מצווה והלקוחות ממש היו מרוצים... כמובן שרק אם אצלכם שיר זה מתאים לקהל היעד.

סטודיו ליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יונתן שינפלד - תודה (ממש שיר מתאים לבר מצווה - תמונות משפחתיות + ילדות)
שהחיינו- שוואקי (תמונות עדכניות עם תפילין/ טלית וכו' - אם יש)

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה