למסירה למסירה - פסח תשפ”ד (ואילך)

zap

משתמש צעיר
למסירה סרפן קורדרוי וורוד-סגול חמוד ומתוק ומצב ממש ממש טוב, וזה שימושי מאוד לסתיו-חורף.
העניין הוא שהמידה שלו היא 18-24, ומי שהיא בגיל הזה זה מעט אחרי שלומדים ללכת, ובדרך כלל עדיין לא משתמשים בסרפן, שמלה או חצאית, אלא יותר במכנסיים וחולצה. אבל זה יכול להיות מצוין לילדה בת שנתיים שהיא רזה וקטנה קצת לגיל, והולכת מצוין ויציב לפחות שנה. אשמח מאוד אם מישהי פה יתאים לה ותוכל ליהנות מזה. ומפרסמת פה לפני שמעבירה.
לפרטים ולתיאום וגם לקבלת תמונה אפשר לשלוח לי הודעה למייל
tishlechu10 שטרודל ג'ימייל נקודה קום .
רלוונטי הערב ועד מחר בצהרים בעז"ה, כי אז בעז"ה אפנה ואעביר הלאה בכל מצב.

zap

משתמש צעיר
למסירה סרפן קורדרוי וורוד-סגול חמוד ומתוק ומצב ממש ממש טוב, וזה שימושי מאוד לסתיו-חורף.
העניין הוא שהמידה שלו היא 18-24, ומי שהיא בגיל הזה זה מעט אחרי שלומדים ללכת, ובדרך כלל עדיין לא משתמשים בסרפן, שמלה או חצאית, אלא יותר במכנסיים וחולצה. אבל זה יכול להיות מצוין לילדה בת שנתיים שהיא רזה וקטנה קצת לגיל, והולכת מצוין ויציב לפחות שנה. אשמח מאוד אם מישהי פה יתאים לה ותוכל ליהנות מזה. ומפרסמת פה לפני שמעבירה.
לפרטים ולתיאום וגם לקבלת תמונה אפשר לשלוח לי הודעה למייל
tishlechu10 שטרודל ג'ימייל נקודה קום .
רלוונטי הערב ועד מחר בצהרים בעז"ה, כי אז בעז"ה אפנה ואעביר הלאה בכל מצב.
ויש גם חולצה של שילב במידה זו 18-24. לסתיו-חורף. צבע אפור עם איור בוורוד. כנ"ל, מפרסמת פה לפני שמעבירה הלאה בכל מצב, בעז"ה, רלוונטי עד מחר בצהרים. ותמונה תישלח במייל לפונים.

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nar
שלום רב, אם יהיו לך שוב בגדי ילדים וכו' למסירה, אשמח לקבל. אשמח לקבל פרטים בפרטי. תודה ותזכו למצוות.
אין לי אפשרות לכתוב בפרטי.
יש לי בגדים למסירה . השאלה אם זה רלוונטי לך.
חצאיות תלבושת בכל מיני גדלים?
חולצות יום חול לבנים גיל 11-12
מה עוד את צריכה?

• תודה
Reactions: zap

zap

משתמש צעיר
אין לי אפשרות לכתוב בפרטי.
יש לי בגדים למסירה . השאלה אם זה רלוונטי לך.
חצאיות תלבושת בכל מיני גדלים?
חולצות יום חול לבנים גיל 11-12
מה עוד את צריכה?
@nar
שלום לך ותודה רבה,
אשמח לשמוע פרטים במייל
tishlechu10 שטרודל ג'ימייל נקודה קום. כך אוכל להחזיר לך תשובה ופרטים במייל, כי אין לי את שלך.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מחפשת בגדים לנערה מידה 16
במצב טוב. עם טעם טוב.
חול / שבת / חורף / קיץ

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין מישהו שמלת בסיס לאירוע בצבע סגול מידה 52 בערך(רשום על זה 6)
זה שמלה שהיא בסיס (סטנה) ומעל זה תחרה
הכל בצבע סגול
שמלה קלוש ארוכה (150ס"מ)
אם לובשים מעל עליונית יפה זה הופך להיות שמלה מהממת לאירוע
למסירה בבני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה