בקשה למנצחות בנגינות - אירוע הנאמנות של עזר מציון, מחפשת כרטיס

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת עבור מישהי כרטיס.
אם את לא מתכוונת להגיע, היא תשמח לקנות ממך.

ציפורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גזל חמור.
עזר מציון מתנגדת לזה ממש

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גזל חמור.
עזר מציון מתנגדת לזה ממש
למה היא מתנגדת?
ואיפה זה מצויין?

מה שההגיון אומר לי: הרי לנאמנת שעמלה להשיג חבילות יש זכות באירוע, למה זה אמור לשנות להם אם היא מעניקה את הזכות למישהי אחרת?
אני יודעת בוודאות על כאלו שמעבירות, כאלו שלא יוצאת מעירן הסעה או כאלו שזה להן התאריך המשוער וכו'...
כשהן מעבירות הן מרגישות שזה הכי שלהן, הן הרי עבדו בשביל זה

ציפורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה היא מתנגדת?
ואיפה זה מצויין?

מה שההגיון אומר לי: הרי לנאמנת שעמלה להשיג חבילות יש זכות באירוע, למה זה אמור לשנות להם אם היא מעניקה את הזכות למישהי אחרת?
אני יודעת בוודאות על כאלו שמעבירות, כאלו שלא יוצאת מעירן הסעה או כאלו שזה להן התאריך המשוער וכו'...
כשהן מעבירות הן מרגישות שזה הכי שלהן, הן הרי עבדו בשביל זה
זה נכתב בכללים
ועל דעת זה מחולקים הכרטיסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה