עזרה למי יש K9 ישן שניתן להתקין? יש לי מס' רישיון.

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לך תוכנת סינון K9? אשמח מאוד אם תעלה/ תשלח. יש לי מס' רישיון. (התכנה נמחקה לי בשדרוג של המחשב)

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ת
לא כדאי, בתור צעצוע זה נחמד אבל הגנה של ממש הוא לא מספק, לעקוף אותו זה סיפור של שניות.
אבל אם בכל זאת אתם מבקשים, בבקשה.
https://send.magicode.me/send-file/file/77fc05fe46a26c201e9ebdf35759b982cf1efcf8/view
תודה רבה.
השתמשתי בזה שנים. נכון שההגנה לא סטרילית. אבל אם רק אני יודעת את הסיסמה. זה מגן על אחרים שמשתמשים במחשב.

rachelY

משתמש צעיר
שואלת שוב, יש אפשרות בימינו להתקין K9 על מחשב שאף פעם לא התקינו את זה?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ת

תודה רבה.
השתמשתי בזה שנים. נכון שההגנה לא סטרילית. אבל אם רק אני יודעת את הסיסמה. זה מגן על אחרים שמשתמשים במחשב.
טעות! לעקוף אותו (ואפילו להסיר אותו) לא צריך לדעת את הסיסמה, רק צריך לדעת לעשות חיפוש גוגל פשוט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה