דרוש מידע למישהו יש למכור/היכן קונים מטען למצלמת קנון rp דחווף ביותר?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
המטען שבק חיים בעיתוי מאוד לא מוצלח...
הדבר דחוף לנו ביותר עקב יום צילומים קרוב.
אם למישהו יש למכור או יודע להפנות היכן ניתן לרכוש זה יהיה חסד עצום!!
20240620_141914.jpg

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
ניסיתם לבדוק מטען סוללות אוניברסלי?
מציעה ללכת עם הסוללה לחנות מוצרי חשמל/ חנות פלאפונים ולבדוק אם מתאים לכם.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אולי למישהו יש להשאיל מטען אפילו לכמה שעות עקב צילומים דחופים.
אנא!!!
אם מישהו יכול להעלות את שאלתי בפורום צלמים:
היכן ניתן לקנות עדיף כאן בארץ או קישור לאלי או יד שנייה מטען למצלמה מקצועית EOS RP
של קנון.
בחנות שהמצלמה נקנתה (קאמרה) אין להשיג.
למי שיש תשובה זה חסד עצום!!

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אנא!!!
היכן ניתן לקנות עדיף כאן בארץ או קישור לאלי או יד שנייה מטען למצלמה מקצועית EOS RP
של קנון.
אולי בכל זאת מישהו?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אנא!!!

של קנון.
אין אפילו אחת בכל הפורום שיכולה לעשות לי את הטובה הזו?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
דנה לכף זכות את כל עשרות (מאות?) צלמים וצלמות שמסתובבים כאן בפורום שמעולם לא הוצרכו לקנות מטען, ולא שמעו על אפשרות כזו אף פעם, ולכן לא יכלו לעזור לי במידע חרף בקשותי הנואשות.
וכן הם כל כך עסוקים ללא דקת פנאי בשביל לקרוא את בקשתי ולעשות העתק הדבק בפורום צלמים ששם יש יותר סיכוי למידע.
מאחלת לכם מכל הלב שלא תצטרכו את עזרת הזולת ותמיד תסתדרו לבד.:(:(:(:(:(

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
דנה לכף זכות את כל עשרות (מאות?) צלמים וצלמות שמסתובבים כאן בפורום שמעולם לא הוצרכו לקנות מטען, ולא שמעו על אפשרות כזו אף פעם, ולכן לא יכלו לעזור לי במידע חרף בקשותי הנואשות.
וכן הם כל כך עסוקים ללא דקת פנאי בשביל לקרוא את בקשתי ולעשות העתק הדבק בפורום צלמים ששם יש יותר סיכוי למידע.
מאחלת לכם מכל הלב שלא תצטרכו את עזרת הזולת ותמיד תסתדרו לבד.:(:(:(:(:(
כבר לא רלוונטי?
אם עוד כן, ממליצה לך לתייג פה משהי מפורום צלמות ולבקש ממנה להעלות לך,
תבקשי אולי מרותי המניק, היא המנהלת שם והיא עוזרת לכולם בשמחה,
לי יש 2 מטענים של קנון אבל הם שונים, הייתי ממש שמחה לעזור לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה