דרוש מידע למה לא נכנס הסיוע?

עשרת

משתמש פעיל
החודש לא קיבלנו סיוע בשכר דירה,
האם אני היחידה?
מה יכולה להיות הסיבה?
האישור עדיין בתוקף!

יהודה מאיר

משתמש מקצוען

עשרת

משתמש פעיל

alilove

משתמש צעיר
אגב אולי מישהו יודע.
מישהו יודע אם יש משמעות למשכיר ? או שאפשר לרשום מישהו אחר ?

אני שוכר דירה מבן משפחה וזה לא זכאי לקריטריונים, השאלה אם אפשר לרשום אדם אחר בחוזה שכירות כמשכיר.

כמו''כ האם יש למי שאני רושם אותו מה לפחד שרשמתי אותו כמשכיר ?
השם של המשכיר נכלל בתיק, ויופיע על שמו דירה בבעלות, ועם הוא ירצה לגשת לסיוע בשכר דירה או דירה בהנחה יקפוץ במערכת שיש דירה על שמו

Azs235

משתמש חדש
השם של המשכיר נכלל בתיק, ויופיע על שמו דירה בבעלות, ועם הוא ירצה לגשת לסיוע בשכר דירה או דירה בהנחה יקפוץ במערכת שיש דירה על שמו
הבנתי, אבל השם שנכלל בתיק הוא השם שרשום בחוזה שכירות, לא השם של בעל הדירה בטאבו, נכון ?

אברהם גגגחיכ

משתמש חדש
מישהו יודע האם כשמעדכנים סיוע (כשזה עדיין בתוקף) כשקנו דירה מקבלן הם בודקים עוד פעם את כל הנתונים ומבקשים את כל הטפסים מחדש או מסתמכים על תחילת הבקשה.

אלחנן כהנא

משתמש רשום
האם יש מידע למישהו לקבל סיוע שכר דירה כשיש ברשותך דירה פחות משלוש שנים קומבינות אם זה שווה
אשמח למידע בעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה