קורונה למה לא מגיעות התשובות לבדיקות קורונה?

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מישהו בכיר במד"א טען שהבדיקות אצלם מתעכבות
כי אין מספיק כח אדם להקליד את הנתונים....

זה די הגיוני במצב בו אנו שוהים:
מצב בו כל עם ישראל או חציו אפילו הולך להיבדק-
אין סיבה שהמעבדות יצליחו להשתלט עלינו.

qa123

משתמש מקצוען
בעלי עשה אתמול בלילה במאוחדת ואין תשובות
אני עשיתי במכבי הבוקר וכבר יש תשובות
מכבי- סחטיין !!!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו גם עשינו הבוקר במכבי עדיין אין תשובות

פשוש

משתמש מקצוען
גיסי עשה בדיקה דרך מכבי יום אחרינו וכבר קיבל. אתמול.
אנחנו עוד לא.

אני ברצינות שוקלת לעבור מכללית למכבי.
לא רק בקשר לבדיקת קורונה. בכללי מאז שהכרנו את הקורונה - סיוטטטט להשיג שם מישהו בטלפון לכל צורך שהוא.
פתאום עשיתי חשבון שעשרות פעמים בחודשים האחרונים וויתרתי על התייעצויות עם רופא, תורות, מרשמים, ביקור רופא רק בגלל שאי אפשר! אי אפשר! אי אפשר!!! להשיג אותם.
אחרי ארבעים דקות המתנה בסוף תמיד אני מתייאשת. למדתי להסתדר לבד....... חחח..... ועוד יש לי אצלם פלטינום........ לוידעת למה.

נערך לאחרונה ב:

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הייתי עושה דרך הקופ"ח, אך מה אעשה והתור הקרוב יהיה רק ביום חמישי?:(

פשוש

משתמש מקצוען
חוצמיזה -
מסקרן אותי
יש כל כך הרבה אנשים מובטלים ויש מחסור גדול בכח אדם במד"א.
איך זה מסתדר?

גם שאנחנו חיכינו לבדיקה היה שם רק אדם אחד חוץ מהבודק שטיפל בכל העניינים של הרישום, המדבקות, השקיות וכו' ולכן זה התעכב בשעתיים וחצי.

la

משתמש צעיר
מישהו קיבל תוצאות מכללית בשעות הלילה / הערב?
סטטוס הבדיקות הוא "בעבודה" השאלה אם יש מצב שיהיה תוצאה עוד היום
או לחכות למחר?

RUSI10

משתמש מקצוען
אין לך סבלנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את יודעת כמה ידיים עייפות הבדיקה עוברת עד שהיא מגיעה?!

עוד תגיע התשובה.

ואם זה מנחם אותך - לנו הגיע אחרי 6 ימים.

qa123

משתמש מקצוען
יש סיכוי עוד לקבל הלילה תשובה ממאוחדת על בדיקה שבוצעה אתמול ???

la

משתמש צעיר
@RUSI10 באמת אין לי סבלנות... :(

6 ימים?!?! אמאלה..

לי עד היום לקח מקסימום יומיים

בתי אילוז

משתמש פעיל
מישהו קיבל תוצאות מכללית בשעות הלילה / הערב?
סטטוס הבדיקות הוא "בעבודה" השאלה אם יש מצב שיהיה תוצאה עוד היום
או לחכות למחר?
כך גם אצלנו,
עשינו אתמול ב8 בערב בדיקות
כבר ב11 זה הראה 'בעבודה'
מישהו יודע מה קורה שם
איך זה שיום שלם הבדיקות בעבודה

קופיריטרית

משתמש מקצוען
אנחנו עוד לא.

לא רק בקשר לבדיקת קורונה. בכללי מאז שהכרנו את הקורונה - סיוטטטט להשיג שם מישהו בטלפון לכל צורך שהוא.
פתאום עשיתי חשבון שעשרות פעמים בחודשים האחרונים וויתרתי על התייעצויות עם רופא, תורות, מרשמים, ביקור רופא רק בגלל שאי אפשר! אי אפשר! אי אפשר!!! להשיג אותם.
אחרי ארבעים דקות המתנה בסוף תמיד אני מתייאשת. למדתי להסתדר לבד....... חחח..... ועוד יש לי אצלם פלטינום........ לוידעת למה.
באיזו עיר את?
אני פשוט מרגישה כמוך...

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אנחנו עוד לא.

גם במכבי לא פשוט בכלל להתנהל דרך טלפונים.
אפשר לעשות הכל באתר, אבל למי שאין סיסמה לאתר - סיוט.

mum

משתמש מקצוען
אני במכבי, שבוע שעבר עשיתי בדיקות ל3 ילדים ביום רביעי בבוקר וקיבלתי תוצאות בערב, לכולם.

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
רק ספרו לי איפה בכללית רואים את הסטטוס, כי אני לא מצאתי מקום כזה.

משולש בריבוע

משתמש רשום
גם אני מאוכזבת קשות מכללית, חיכינו מכה ימים טובים עד שהיה לנו תור לבדיקה ואח"כ עד שהגיעו התוצאות...
אגב, גם הבדיקות דרך הקופה, הן בעצם דרך מד"א, כך אמרו לי הבודקים בקופה- אנחנו קשורים למד"א.
עכשיו אנחנו בבידוד, התקשרתי כמה פעמים ובקשתי שרופא יחזור אלי טלפונית, וכאילו כלום!!!
אני כבר בצעתי מעבר מכללית. אין להם שרות!!!!!!

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי עשה יום שלישי שעבר ורק היום בערב קיבלנו תשובה
כבר קבענו לו עוד תור שיעשה מחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה