דרוש מידע למה אין אפשרות של אמוג'י שמח?

מצב
הנושא נעול.

אנטוריום

משתמש מקצוען
נראה לי שהתגובה היא למפרסם ולא על התוכן,
מאותה הסיבה שמי שיקבל דמעות או פרצוף עצוב זה לא נספר לו בלייקים, למרות שאני יכול מאוד לאהוב את זה שנשלחה לי הודעה שהיא עצמה מעציבה אותי.
ולכן אם פרסום ההודעה משמח אז אפשר לתת לייק למפרסם.

דני הארט

משתמש חדש
לא כל כך הבנתי..
למה לגבי הודעה מעציבה ניתן להתייחס לגוף ההודעה ובהודעה משמחת אין הדבר כן?

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
אכתוב מה שנראה לי בכוונת בית המחוקקים אשר לשם 'פרוג' יכונה..

כבר נמנו וגמרו כי כחות הנפש רבים עד למאוד.
כבר חישבו ומצאו כי עולים הם למאות.
עמדו חכמי חרשים ומנו קבוצות רבות.
ואם נבוא ל'אמג'ם' כל רחש וכל ניב, כל רגש וכל ניד, לא נצא ידי חובת הכל.

על כן עמדו וצמצמו את המפורסמים ביותר.
ולכשנפשפש בנפשותינו המגיבה לפרסומים השונים, לכשנבדוק דופק לבנו בקריאתה הודעות שונות,
נמצא את אלו שכבר נודעים. ששת המופלאים, לכל קצוות הנפש המה פונים.
(מלבד הדמעות אשר נוספו כעת, לעתות בצרה).

לכל שאר גווני הנפש, רגשות ומידות ושאר תחושות, ניאלץ להטריח את אצבעותינו ולהקליד תגובה הגונה.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואני חושבת שצריך דחווף, של סימן שאלה!
רק לי קורה שאני חייבת לתת כזה משהו של כאילו, מה????
כן, גם אם שמח זה ניואנס שפרוג לא יכנס אליו כשיש לייק ו-חחח,
משהו שמבטא סימן שאלה אין וזה כ"כ נחוץ לפעמים!

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, לדעתי 'שכוייח' ו'תודה' זה בדיוק אותו דבר. באמת נחמד שיש 'שכויח' כי זה פורום חרדי אבל הייתי הופכת את זה להיות ה'לייק' ומוותרת על הכפילות.
גם 'דמעות' ו'עצוב' זה אותו רעיון. אומנם מלכתחילה כנראה התכוונו ש'עצוב' זה 'דיסלייק' ו'דמעות' זה עצב על התוכן אבל אני רואה שיותר משתמשים ב'כועס' להביע אי שביעות רצון ואם כך גם אלו כפולים. אפשר להשאיר 'עצוב' מסוג אחד, עם דמעות, ועוד סימן של 'דיסלייק'.

אנטוריום

משתמש מקצוען
אגב, לדעתי 'שכוייח' ו'תודה' זה בדיוק אותו דבר. באמת נחמד שיש 'שכויח' כי זה פורום חרדי אבל הייתי הופכת את זה להיות ה'לייק' ומוותרת על הכפילות.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לכל שאר גווני הנפש, רגשות ומידות ושאר תחושות, ניאלץ להטריח את אצבעותינו ולהקליד תגובה הגונה.
ובתמורה לזכות באופן מייידי לכרטיס טיסה לכיוון אחד מפורום חדשות ועדכונים...

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם כבר:
אז צריך לייק של שיתוף -אני איתך! (בדעה, ברגשות...) כמו של 'שכוייח'

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
דיסלייק הכי נצרך לדעתי.
ובאמת שכויייח ותודה (=לייק) זה קצת מיותר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה