דרוש מידע למדתם נהיגה ? מתי קיבלתם רישיון ?

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
היי
סיימתי לימוד נהיגה וטסט בהצלחה לפני כחודשיים וחצי עברתי את גיל 24 ועדיין לא קיבלתי את הרשיון בכרטיס פלסטיק
ניסיתי להצהיר על הצהרת מלווה אך לא היה צורך ממכיון שברתי את 24

אז מתי אני אמור לקבל את הרשיון לבית ? מותר לנסוע בלי זה לבינתיים ?

גביע האש

משתמש מקצוען
קודם כל מזל טוב על הרשיון:)
דבר שני, שילמת אגרה לאחר הטסט?
אם כן- אתה אמור לקבל רשיון זמני (דף) - אם יש לך את זה אתה יכול ליסע חופשי לאן שתרצה (,גם ללא המסמך כמובן
מספיק רק ת.ז.)
לגבי הרשיון הקבוע-

אם הרישיון הקבוע לא התקבל לאחר 30 יום, ניתן לפנות לבירורים בטלפון: 08-9949700. ניתן לבקש מהמוקד הטלפוני שליחה לכתובת חלופית במקרה בו לא קיבלתם את הרישיון, והוא הוחזר בדואר למוקד ההנפקות. הרישיון ישמר במוקד ההנפקות למשך 90 יום מיום החזרה ולאחר מכן יושמד או ייגרס.

Morris

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כמדומני שניתן להנפיק אישור של הרישיון באזור אישי במערכת ההזדהות הממשלתית, מסתבר ששמה הרישיון יהיה עדכני.

כמו כן נראה לי שניתן לנהוג עם תז גם ללא הרישיון - כך שמעתי ומצאתי את המקור כאן: https://www.gov.il/he/departments/general/rishyonot

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

ר.א.א

משתמש פעיל
אצלי התעכב כמעט חצי שנה בגלל זה. לא ידעתי....
גם אצלי ואז התקשרתי שלחתי להם הודעה באתר והתקשרו אלי והסבירו לי איך לשנות את השם תוך שבוע זה היה אצלי
ומזל טוב נא ליסוע בזהירות ואין להקליד בזמן הנסיעה.

e b p

משתמש מקצוען
אני גם עברתי טסט לפני למעלה מ4 חודשים ולא קיבלתי את הכרטיס.
ניסיתי להתקשר אליהם כמה פעמים וכל פעם אחרי שעות שאני מחכה הם אומרים לי שזה נשלח ויגיע.

איך משנים שם לועזי?

E7

משתמש פעיל
אבל א''א לכתוב שם באנגלית
ניסיתי והוא כתב לי ששפת המקלדת צריכה להיות עברית.
אולי לא הגעתי למקום הנכון?
יש לכם קישור מדויק?
ואז "להגשת הבקשה"

1690676012346.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה