שיתוף - לביקורת למדריך היקר שלי

חני כהן :)

משתמש מקצוען
ליוות אותי לאורך כל מסלול חיי, לא התייאשת ממני אף פעם.

במסירות ובסבלנות הראת לי את הדרך הנכונה. עודדת, תמכת, האמנת.

גם שפזלתי לצדדים, לא כעסת. ניסית להציע דרכים חלופיות.

הייתי עיוור, לא ידעתי מה הדרך הנכונה בשבילי. חיפשתי קיצורי דרך. לעיתים, התנהגתי כשיכור. לא הקשבתי לאיש, אפילו לא לך.

רק עכשיו, כשאתה לא איתי, אני מרגיש כמה שאתה חסר. הלב שלי נצבט בכאב כשאני נזכר באיזו סבלנות ורגישות התנהגת כלפי, היית שם לאורך כל המסע שלי.

לא ויתרת עלי.

האמן לי, לו הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור, הייתי עושה זאת.
עכשיו, אתה לא נמצא כאן. ואין מי שיורה לי את הדרך.

"צא לדרך. מוכנים לנסיעה", בוקע קולו משום מקום. רדיופוני. חזק. מושיע.

"ידעתי שלא תאכזב אותי", אני מחזיק אותו בשני ידיים רועדות. "זהו. מעכשיו כל מה שאתה אומר לי אני עושה. מבטיח לך!".

"בכיכר, פנה ימינה ומיד לאחר מכן צא ביציאה השניה".

"אבל ניראלי שיותר קצר מהכיוון ה... טוב, סליחה, סליחה. קיבלת".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה