למגיה: מחק הערות עריכה!

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מתוך כתבה על הנושא המדובר ביותר בשבוע האחרון...
"ברגע הראשון היה פה משבר שתפס אותי חזק. את אומרת לעצמך: מה קורה פה? מה הקדוש ברוך הוא רוצה מאיתנו? יהודי מאמין לא שואל לָמָּה זה קרה לי, אלא לְמָהלמגיה: אנא נקדי את שתי המילים לפי המשמעות השונה, כלומר, בשביל מה, זה קרה לי. ובכל זאת, כשראיתי את הילד הייתה לי סערת רגשות. ואז מיכל אשתי, שהיא צדיקה גדולה ואופטימית, אמרה: הקדוש ברוך הוא יעזור, ועמדנו ליד מיטות הבנים, ואמרנו יחד ובקול רם תפילת שמע ישראל חזק־חזק ותפילת המלאך הגואל. כמו בכל לילה שאנחנו אומרים עם הבנים לפני השינה".

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מובן מאוד- פנו למגיה (גבר) ובקשו: "נקדי" -פלא שהוא/היא התבלבל/ה ושכח/ה למחוק את ההערה?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לפחות עכשיו לא יודעים את מי להאשים בשל מגדרו.
אם את הנשים השכחניות או את הגברים שאינם טורחים לשים לבם למה שקורה סביבם..

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
שמתי לב לזה גם...
אגב, זה הופיע גם במהדורה המודפסת?? אולי תקנו את זה עד שזה ירד לדפוס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה