למבינים ב - DSLR לגבי הסרטה

פולטק

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני מסריט במצלמה שלי דגם 70D של קנון, הרבה פעמים זה נותן לי להסריט רק כמה שניות ונהיה תמונה של פס עם ריבועים ומתמלא הריבועים ומתכבה ההסרטה, או שקופץ לי הודעה אחרי כמה שניות שההסרטה התכבתה אוטומטי. ודווקא כשאני לא צריך שם הוא נותן לי להסריט לפעמים 7 דקות ויותר.

מה אתם אומרים? מה הבעיה? אשמח לקבל תגובות

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה רק בעיה בכרטיס.
איזה סוג הכרטיס?

israelcooen

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
מוזר

יש לי גם 70D ויש לי נסיון רב בDSLR דווקא לא נראה לי שזה כרטיס מענין לראות את סוג ההודעה יכול להיות שמשום מה המצלמה מתחמת מהר מידי... בד"כ זה קורה אחרי חצי שעה ..

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מניסיון שלי זה בעיה בכרטיס.
יש לי שתי כרטיסים מאותו הסוג בדיוק, אחד מהם היה במצלמה אחרת קודם הוא עושה את אותה הבעיה, השני היה חדש למצלמה הזאת והוא מצלם חלק.

לפרמט דרך המצלמה לא עזר, אולי לפרמט דרך המחשב יעזור.

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה כרטיס יש לך? מה זה נקרה כרטיס מאוד מהיר?
בשביל לצלם וידאו המצלמה צריכה כרטיס CLASS 10

פולטק

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י מרקר מצגות;1662958:
מניסיון שלי זה בעיה בכרטיס.
יש לי שתי כרטיסים מאותו הסוג בדיוק, אחד מהם היה במצלמה אחרת קודם הוא עושה את אותה הבעיה, השני היה חדש למצלמה הזאת והוא מצלם חלק.

לפרמט דרך המצלמה לא עזר, אולי לפרמט דרך המחשב יעזור.

תודה רבה לכולם!!!!

יש לי כרטיס מהיר CLASS 10 ומרקר מצגות כאן צודק, החלפתי כרטיס והכל עובד מצויין.
מעניין מה זה הבעיה הזאת, ואם היא לא יכולה לחזור לי שוב בכרטיס החדש?
בכל מקרה, שוב תודה רבה לכל המגיבים!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה