למבינים במוזיקה וחובבי מוזיקה איכותית - אוסף לייב להקת אנרג'י 2022

• פותח הנושא 600
  • פורסם בתאריך

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
להקת En3rgy Band - אוסף חי 2022
בהשתתפות: משה טישלר, מרדכי שפירו, איציק דדיה, אלי מרכוס, ליפא שמלצר, לוי פלקוביץ, שולי ולדנר, שלוימה דסקל, שמעיה פישר, ידי ביאלוסטוצקי, ברי ובר, שמואלי אונגר וילד סולו יהודה זילברברג.
ממליץ בחום להאזין - להקה אמריקאית מטורפת עם איכות נדירה ועיבודים מטורפים!

0ba30e_592e0222bdf948e09151d93e68b09351_mv2.jpg

דרייב: https://drive.google.com/drive/folders/1BIfr7UdQXT6BDJz8HAqgTbSQppZXMatt?usp=share_link
האזנה עריבה ומועילה וגוט שאבעס!

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא אוהב להרוס מסיבות, אבל בא נאמר ששמעתי הרבה יותר מקצועי מזה.

אבל בגדול זה באמת נחמד.

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא אוהב להרוס מסיבות, אבל בא נאמר ששמעתי הרבה יותר מקצועי מזה.

אבל בגדול זה באמת נחמד.
אם שמעת יותר מזה - כנראה שלא הקשבת מספיק למספיק רצועות.. או שזה דעה שלך.. כל מי שיטעם מכל מה שיש שם ייצא עם מסקנא שאין הרבה כמוהם..

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם שמעת יותר מזה - כנראה שלא הקשבת מספיק למספיק רצועות.. או שזה דעה שלך.. כל מי שיטעם מכל מה שיש שם ייצא עם מסקנא שאין הרבה כמוהם..
דווקא הקשבתי לכמה רצועות ולא אמרתי שהם לא טובים, רק שהכותרת שלך גרמה לי לציפיות גבוהות.. בגדול יש הרבה יותר טובים, למשל היתה לי הקלטה של חתונה של תזמורת פריילאך עם מוטי שטיינמץ, בני פרידמן ועוד כמה (לפני שנתיים בערך, אשמח אם מישו יודע למה אני מתכוון ויעלה את זה). לדעתי הרבה מעבר למה שהעלית.

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
דווקא הקשבתי לכמה רצועות ולא אמרתי שהם לא טובים, רק שהכותרת שלך גרמה לי לציפיות גבוהות.. בגדול יש הרבה יותר טובים, למשל היתה לי הקלטה של חתונה של תזמורת פריילאך עם מוטי שטיינמץ, בני פרידמן ועוד כמה (לפני שנתיים בערך, אשמח אם מישו יודע למה אני מתכוון ויעלה את זה). לדעתי הרבה מעבר למה שהעלית.
אני יודע שבהרקדות שיש באוסף הזה (ויש גם הרקדות של פריילעך, וגם דאנס) למשל שמעתי רמה לא מוכרת בעיבוד, בדרייב, ההרמוניה והאיכות שעוד לא שמעתי.. הם לא נשמעים כמו הם פשוט ליגה אחרת
ויש את המחרוזת המדהימה שהם הוציאו עם אהרלה סמט בזמנו (אתה יכול לחפש באינטרנט) שגם היא ממש מליון דולר עם הרבה חידושים מוזיקליים ודברים ייחודיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה