לכל המחכות לסייל של ג'וני - Junees - הודעה מרגשת :)

חביל'ס

משתמש מקצוען
upload_2019-11-27_9-19-5.png

ובעברית - כל האתר החל מהלילה (ארה"ב) ב50% הנחה!
קוד ההנחה יתפרסם באתר בחצות
לכו מלאו את הסל...
מעניין אם גם החצאיות ב10$, 15$ וכאלה ירדו לחצי...

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מה המיוחד באתר הזה?
יקר מאד.,
הטיב שווה את המחיר?
היכן החנות בני יורק?

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין להם עשירית מהסחורה שיש באתר, תקני אותי אם אני טועה.
אין לי מושג אם את טועה או לא וגם לא הכי משנה.....
אבל באמת אם אין.....
לא ההיתי שם הרבה זמן בשביל להגיד לך אם יש את רוב הדברים או לא........אבל בשבילי זה נשמע הזוי שבשביל כמה שמלות להתחיל להפוך את העולם....(ואני יודעת שעכשיו תקפצו עלי שזה ממש קל,אבל....)
ושוב אין לי שום דבר נגד החבילס וזה נשמע ממש טוב הדבר שהם עושים אבל לא ההיתי משתמשת בשביל בגדים אלא לדברים גדולים ששם ממש זול או שאין אותם בארץ וזה דחוף לי ממש.....
זה לפחות דעתי....
בהצלחה לכולן!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
cxhh
אין לי מושג אם את טועה או לא וגם לא הכי משנה.....
אבל באמת אם אין.....
לא ההיתי שם הרבה זמן בשביל להגיד לך אם יש את רוב הדברים או לא........אבל בשבילי זה נשמע הזוי שבשביל כמה שמלות להתחיל להפוך את העולם....(ואני יודעת שעכשיו תקפצו עלי שזה ממש קל,אבל....)
ושוב אין לי שום דבר נגד החבילס וזה נשמע ממש טוב הדבר שהם עושים אבל לא ההיתי משתמשת בשביל בגדים אלא לדברים גדולים ששם ממש זול או שאין אותם בארץ וזה דחוף לי ממש.....
זה לפחות דעתי....
בהצלחה לכולן!
בסיילים של הקיץ הזמנתי 4 פריטים כולל המשלוח עלה לי 240 שקל. דברים יוקרתיים שהיו לעולים לי פה בארץ פי 5. תוך שבוע זה היה אצלי בלי לצאת מהבית. בשבילי זה פצצה, כי זה דברים שאני קונה פה במחיר כפול ומכופל.

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
cxhh

בסיילים של הקיץ הזמנתי 4 פריטים כולל המשלוח עלה לי 240 שקל. דברים יוקרתיים שהיו לעולים לי פה בארץ פי 5. תוך שבוע זה היה אצלי בלי לצאת מהבית. בשבילי זה פצצה, כי זה דברים שאני קונה פה במחיר כפול ומכופל.
צודקת!
מסכימה איתך!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי עדיף לקנות בארץ יש להם חנות אני חושבת בתכלת מרדכי משהוא בסביבה שם....
המחירים לא דומים.
גיסתי קנתה שמלה בסוף עונה באחת החנויות שמוכרות גו'ני בארץ ב40 אחוז בכמה מאות שקלים, אחרי תקופה ראתה באתר ב15 דולר.
זה כמו להגיד שאפשר לקנות קרטרס בארץ... שזה נכון אבל תשלמי ב120 ש' על מה שעולה באתר 10 דולר.
שלא לדבר שבשבילי ללכת להתרוצץ לקנות את הפריט הזה בתכלת מרדכי ואת ההוא ברח' ישעיהו זה לא מעשי. אני שונאת את זה. פשוט מאד.. (ולא דברנו על הבלגן והעומס בחנויות והחיפוש המיגע אחרי מידה בתוך כל ערמות שאנשים מדדו, הרי סוף עונה והחנות במחיר מיוחד של (עד) 40 אחוזי הנחה)

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
cxhh

אולי את מכירה את האורך של השמלות שלהם של הילדות?
מידות 16 ו-18?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה