דרוש מידע ליסינג פרטי-AVIS

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מאד רוצה לקנות רכב
אין לי כח להתחיל להוציא משכנתא ודברים
אמרו לי שללכת על ליסינג פרטי
לא מכיר בכלל
אשמח לקבל מידע והמלצות
איך זה הולך וכ'ו
תודה רבה!!!!!!

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
יש 2 סוגי ליסינג. ליסינג פרטי וליסינג תפעולי.
ליסינג פרטי זה אומר שהחברה מממנת לך את העלות של הרכב בתמורה למקדמה נמוכה+תשלום חודשי קבוע למדך 3 שנים (בד"כ) לאחר 3 שנים החברה מקבלת (או מתחייבת לקנות, וכדלהלן) ממך את הרכב חזרה או שאתה מוסיף X ש"ח ומשאיר את הרכב אצלך.
יש חברות שהרכב נשאר רשום על שמם ואז בסיום התקופה אתה קונה מהחברה את הרכב (בד"כ הם נותנים כמה אחוזי הנחה) בהתאם לשווי הרכב או בתשלום קבוע מראש ויש חברות שיתנו לך את האופציה שהרכב יהיה רשום על שמך תוך כדי התחייבות שאם לא תרצה להשלים את עלות הרכב לאחר 3 שנים הם יקנו את זה ממך בחזרה.
קצת מספרים:
יונדאי טוסון שמחירו הוא כמעט 162,000 ש"ח מוצע (מתוך האתר של כלמוביל) בעסקת ליסינג תמורת מקדמה של 13,131 ש"ח ותשלום חודשי של 2,455 למשך 3 שנים.
לאחר התקופה תוכל לקנות אותו בתוספת של 89,095 כך יוצא ששילמת בסה"כ 177,425 על הרכב, או להחזיר אותו לחברה ולהתחיל עסקה חדשה.
לסכומים הנ"ל תצטרך להוסיף אגרת רישוי ותשלום ביטוח וטיפולים של הרכב (יש חברות שיתנו לך חבילת טיפולים ברכב ויש שיתנו לך גם ביטוח מוזל).
וכמובן, גובה המקדמה משתנה מחברה לחברה ובגדול ככל שהמקדמה גבוהה יותר התשלום החודשי נמוך יותר.

ויש אופציה של ליסינג תפעולי, שזה אומר שכל האחריות על הרכב היא של החברה כולל תחזוקה, טיפולים וביטוח כשיש חברות שיתנו לך התחייבות שאין לך שום תשלום נוסף חוץ מדלק (וצמיגים) ויש כאלה שיפרטו מה כולל חבילת הטיפולים (בד"כ זה אותו דבר כי בס"ה מדובר על רכב חדש שלא אמור להיות לו שום טיפול מעבר להוראות יצרן ואם קרה לו משהו אז יש על זה אחריות).
מה שבעיקר חשוב זה נושא השריטות ומכות, שכל רכב מקבל, ולא מדובר בתאונה שחברת ביטוח מממנת את זה והחברה יכולה לדרוש אלפי ש"ח על "השבה לקדמות".
בליסינג תפעולי ידוע לי שיש אפשרות לעשות ביול השתתפות עצמית וביטול השבה לקדמות בתוספת תשלום וממליץ לעשות את זה בחברה אמינה שבאמת לא יעקצו על שום סעיף במהלך ובסוף התקופה.

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני לא מבין בזה כלום
גם לא בחתונה קטולית אבל אם אפשר להסביר יותר טוב אני אשמח!
*קתולית
בדת הקתולית אין אפשרות להתגרש ולכן "חתונה קתולית" זה ביטוי של הסכם שאתה לא יכול לברוח ממנו.

אגב, כהמשך להודעתי הקודמת, הדבר אינו נכון, רוב החברות נותנות אפשרות של יציאה באמצע התקופה (בתשלום קנס)

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
תודה על כל ההסבר המפורט!!
לא הבנתי פשוט מה החסרונות
החסרונות:
אתה משלם הרבה יותר יקר על הרכב.
עסקה מתמשכת (בכל קנייה בצורה אחרת, העסקה מסתיימת ביום אחד, כאן יש לך עסק קבוע מול חברה).
סיכוי לעוקץ מהחברה (כמו בכל השכרת רכב, רק לטווח ארוך) .....ואולי זה נכלל בסעיף הקודם, אבל רציתי להוסיף עוד שורה
יש לך רכב חדש ולכל הסביבה יוצא העיניים.
כל ה'מבינים' יסבירו לך בטוב טעם למה זה טעות לעשות ליסינג.

מניסיון.......

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה לכל העוזרים
לא מושך בכלל כל העסק הזה של הלייסינג
צד שני מה אופציה אחרת להוציא משכנתא ולקנות רכב
אבל איך אני יודע מאיפה לקנות איזה וכ'ו
אני ממש לא מכיר את כל העניינים אלה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לא הבנתי פשוט מה החסרונות
המחיר.
זה סוג של שכירות חודשית.
מה אופציה אחרת להוציא משכנתא ולקנות רכב
לקנות רכב ישן לפי הכסף שיש... אם אין כסף, לא צריך לקנות רכב שמצריך משכנתא.

יש סוכני רכבים שמחפשים בשבילך רכב טוב, בתשלום כמובן. אם הולכים לאחד כזה אמין עם המלצות, בעז"ה הם מוצאים רכב טוב בהתאם לאפשרויות.

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המחיר.
זה סוג של שכירות חודשית.

לקנות רכב ישן לפי הכסף שיש... אם אין כסף, לא צריך לקנות רכב שמצריך משכנתא.

יש סוכני רכבים שמחפשים בשבילך רכב טוב, בתשלום כמובן. אם הולכים לאחד כזה אמין עם המלצות, בעז"ה הם מוצאים רכב טוב בהתאם לאפשרויות.
אז למי יש מספרים של סוכנים אמינים?

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
ערב טוב, אני סוכן ליסינג פרטי של Avis.
מוזמן לפנות אליי 3431*.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
ליסינג = חכירה
בישראל, השם ליסינג מקבל הרחבות ופירושים שונים אצל כל חברה.
בגדול, בכל עסקאות הליסינג הרכב רשום על שם החברה והלקוח מוגבל בכמות ק"מ שנתית / למשך כל התקופה.
ניתן לרכוש הרחבות - ביטוח, חבילת טיפולים, חבילת תפעול בסיסית או תפעולי מלא.
תפעולי מלא - כמו השכרה, רק עם התחייבות לתקופה, בד"כ למינימום 3 שנים.

מוזמן לקרוא בקישור הבא:

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אתה משלם הרבה יותר יקר על הרכב.
לא תמיד, משתנה לפי סוג הרכב.
לפי כמות נסועה.
וכמה זמן הלקוח מתכנן להחזיק את הרכב.
עסקה מתמשכת (בכל קנייה בצורה אחרת, העסקה מסתיימת ביום אחד, כאן יש לך עסק קבוע מול חברה).
בעסקת מימון, העסקה מתמשכת מול הגוף המממן.
אופציה היחידה לסיים עסקה ביום אחד - לרכוש רכב במזומן.
סיכוי לעוקץ מהחברה (כמו בכל השכרת רכב, רק לטווח ארוך)
בחברות הגדולות והמבוססות, אין סיכוי לעוקץ כל עוד נוהגים בהתאם לחוזה הברור והפשוט הכל טוב.
משום מה יש לקוחות שאוהבים לא לקרוא את החוזה ואז להגיד - לא ידעתי! איזה נוכלים חברה X.
אכן, בחברות קטנות קיים סיכוי גדול יותר לעוקץ בגלל חוזה לא ברור והמון - אחי, סמוך עליי...וד"ל.
כל ה'מבינים' יסבירו לך בטוב טעם למה זה טעות לעשות ליסינג.
אשמח לשוחח עם אחד או כמה מכל המבינים שיראו על אקסל - מספרים ברורים למה זה טעות לעשות ליסינג.
כדלעיל, זה לא מתאים לכל לקוח ויש לקוחות שזה בהחלט טעות גדולה.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
לא תמיד, משתנה לפי סוג הרכב.
לפי כמות נסועה.
וכמה זמן הלקוח מתכנן להחזיק את הרכב.

בעסקת מימון, העסקה מתמשכת מול הגוף המממן.
אופציה היחידה לסיים עסקה ביום אחד - לרכוש רכב במזומן.

בחברות הגדולות והמבוססות, אין סיכוי לעוקץ כל עוד נוהגים בהתאם לחוזה הברור והפשוט הכל טוב.
משום מה יש לקוחות שאוהבים לא לקרוא את החוזה ואז להגיד - לא ידעתי! איזה נוכלים חברה X.
אכן, בחברות קטנות קיים סיכוי גדול יותר לעוקץ בגלל חוזה לא ברור והמון - אחי, סמוך עליי...וד"ל.

אשמח לשוחח עם אחד או כמה מכל המבינים שיראו על אקסל - מספרים ברורים למה זה טעות לעשות ליסינג.
כדלעיל, זה לא מתאים לכל לקוח ויש לקוחות שזה בהחלט טעות גדולה.
מסכים איתך לגמרי.

לי יש רכב בליסינג תפעולי.
עשיתי בחברה גדולה ומבוססת (אלבר) ואני משלם עוד כל חודש ולא בחברה קיקיונית שמחר תוציא ממני על סעיף "מילוי דלק ללא כיבוי פלאפון" קנס שיהיה יותר מכל מה שאחסוך אם אעשה דרכם.

לא יעזור לך לשוחח עם טבלת אקסל כשמגיע אליך מישהו נסער כל כולו ואומר לך בשיא הכאב והרחמים "אבל למה? למה עשית את זה? אתה לא יודע שזה טעות? זה לא משתלם? מה רע בעיסקה הרגילה? למה ? למה? למה?
ובכל ניסיון להסביר הוא חוזר על התקליט הנ"ל.
לדעתי, זה אדם שרצה לעשות את זה גם ומשום מה לא הצליח לו......

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
לא יעזור לך לשוחח עם טבלת אקסל כשמגיע אליך מישהו נסער כל כולו ואומר לך בשיא הכאב והרחמים "אבל למה? למה עשית את זה? אתה לא יודע שזה טעות? זה לא משתלם? מה רע בעיסקה הרגילה? למה ? למה? למה?
ובכל ניסיון להסביר הוא חוזר על התקליט הנ"ל.
לדעתי, זה אדם שרצה לעשות את זה גם ומשום מה לא הצליח לו......
לא הבנתי את הסיטואציה.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
@אין דברים כאלה במקום אימוג'י עצוב...תסביר.
באמת שאשמח לשמוע ולהבין.
מי נגש למי ומתי.
הוא ניגש אליי, כשראה אותי עם רכב של אלבר כמה פעמים, ושמע שלא שכרתי לתקופה אלא עשיתי ליסינג, והוא היה נסער כולו ושאל אותי למה עשיתי את זה, ואחרי כמה דקות הוא הגיע אליי עוד פעם נסער וניסה שוב להסביר לי כמה זה לא הגיוני, ובפעם השלישית כבר הפסקתי לענות לו.
אין לי מושג למה הוא לקח את זה כ"כ אישית אבל:
1 אין מה להסביר לו....... (אל תשכח שהוא ה'מייבין' ואני הפרייאר שמבזבז את כספי)
2 כנראה שזה יושב לו על משהו, וכתבתי ששיערתי שהוא ניסה לעשות משהו כעין זה ובסוף לא הצליח (אולי חמיו כעס עליו על זה......)

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בא נגיד אני הולך עכשיו על ליסינג
אחרי שלוש שנים אני מחליט לקנות את הרכב להוסיף סכום מסוים
איך אני משלם את הסכום הזה?
גם עם משכנתא,לא?
או שם נותנים אופציה לאשראי תשלומים וכ'ו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה