בקשת תפילה לינק לקריאת תהילים. לרפואת הענע פייגא בת שאשא רחל. העתיקו ושימרו (כנסו לפחות פעם אחת לומר פרק)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אמרתי רפו"ש במהרה!

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אני קוראת פרק ודומעת
ואז נכנסת לפורום ודומעת שוב

העני יקרה,
לכל אחת פה את יקרה באופן אישי (ועזבי רגע אותי.... )
הטוב לב שלך, האכפתיות, הנתינה המטורפת גם כשאת ממש לא במצב של לתת
רק חושבת מה תוכלי לתת לשני, איך תעשי כיף לכל מי שסביבך....
שאם לא שהכרתי אותך - הייתי בטוחה שאת מלאך.

אז יחד עם כולן פה - מתפללת לבשורות טובות
ומחכה מאד לעדכון שהכל מאחורייך......

סימי

משתמש מקצוען
בשורות טובות!
שמעתי פעם, שכשהקב"ה מעמיד מישהו בנסיון- הוא בוחן גם למי עוד יכול להיגרם מכך צער- משפחה, ידידים, וכו'
ואם יש ביניהם כאלו שלא מגיע להם להצטער- הוא לא גורם להם צער.
העני יקרה, כל כך הרבה נשים מתעניינות בשלומך, לכל כך הרבה נשים את חשובה (ואני לא מדברת על המעגל הקרוב לך ביותר: משפחה), ואני בטוחה שהקב"ה לא יגרום לכלן צער רב.
בשורות טובות בקרוב! ישועות ונחמות!
הציבור צריך לך!!!

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה שלומה??
דואגים ומתפללים

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
העני,
תודה - התרגשתי וכמובן ממשיכה להתפלל.

דוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת לתפילות
לבקשות
ולהתפעמות....
רפואה שלמה במהרה

סימי

משתמש מקצוען
הו, העני... כבר חכיתי לראות את שמך מופיע לצד העוגה הנגוסה... ברוך ד'!
אחולי ותפילותי לבריאותך האיתנה במהרה!!!

יבר

משתמש מקצוען
העני היקרה !
איזה כיף לשמוע אותך !
אוהבות אותך כולן (איך אפשר שלא ?!)
תבשרי רק בשורות טובות !
heart1.gif

נערך לאחרונה ב:

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תמשיכי להחזיק מעמד ותחזרי במהרה לכוחותיך
הרבה רפואות

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה