מידע שימושי לימוד שחיה לילדה

dvory1

משתמש חדש
היא גם טובה לבנות מתקשות? היא מתייחסת לפחד שלהם לצוף?

אליהו ויס

משתמש חדש
כמה שידוע לי היא גם עוזרת בנושאים האלה של פחד ממים וגם שלצוף שמעתי שאנשים שלחו לשם מאוד מרוצים ואמרו שאם יש לילד קושי הם יכולים לתת שעורים בונוס עד שידע טוב לשחות

dvory1

משתמש חדש
תודה. שמעתם על שחיה טיפולית של פסגות? איך שם? לומדים לשחות? המדריכות/ המדריכים דתיים?

תהילה והודיה

משתמש חדש
הבת שלי למדה אצל מלכה זלושינסקי ובנותיה, לפי ההמלצה שלהן, אם את מעונינת שהיא תדע היטב לשחות אחרי קורס אחד כיתה ה' הוא הזמן האידיאלי, וכך עשיתי, הילדה שוחה מצוין, הם נותנים 2 שיעורים נוספים בשנה העוקבת, לראות שהיא אכן שוחה היטב.

הם גם עושים את הקורס בבריכה גדולה מה שנותן הרבה ביטחון, לעומת הבן שלי שלמד בבריכה קטנה בבני ברק, ולא ממש היה בטוח בעצמו כשסיים את הקורס, על אף שהיה גדול ולא מאד פחדן.

תוכלי לתת את המספר שלהם? תודה...

Rachel z

משתמש פעיל
הבת שלי מסיימת ג' והיא לומדת מתחילת שנה שחיה מאוד מאוד נהנת זה נותן ביטחון עצמי וסיפוק ומאוד כיף לה שם...בלאומית זהב מקבלים החזר של 80% אם כותבים שחיה טיפולית בקבלה. כך שיוצא שיעור 9 ש"ח במקום 45 ש"ח
מה שכן לא ממליצה לשלוח בחורף היא הייתה כל שבוע מצוננת מאוד ומקבלת חום אולי בבני ברק זה אחרת
בקשר להחזר...
נתתי אישור מהרופא וקיבלתי את ההתחייביות....
איך אני מקבלת החזר? נותנת עוד קבלה מהבריכה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה