התייעצות לימוד עיצוב פנים

לינוי אלקין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

אפרת דורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וואווו רק רק רק בפרוג!!!!!
זו לא שאלה!!
מרצים מהשורה הראשונה!!!
הכל מקצועי. הכל אמין. הכל מקבל מענה. מענה מהיר. מענה רציני. תמיד יקשיבו לך.
ינסו לעזור. קשובים מאד לתלמידים. מלווים אותך מההתחלה ועד הסוף. ואני בסוף. מנסים לקדם אותך. פשוט מקום מספר אחת!!!
אשתף אותך מניסיון אישי. הייתי לפני זה בלימודים במכללה מוכרת מאד! ילדתי באמצע הלימודים אף אחד לא הרים טלפון עד היום למה הפסקתי ללמוד!!! אף אחד!! שתביני..והבת שלי בת שנתיים😉
פרשתי. אף אחד לא שאל למה לא באתי איך אני מסתדרת...אולי חסר לי משהו..כלום
פחות תלמידה יותר נחמד... ממש ככה.
בפרוג ילדתי..כבר בסוף ההריון שאלו אותי איך אני מסתדרת אם אני צריכה דחיה במשהו. ילדתי. נתנו לי מועד ב בשמחה אח''כ נתנו לי להמשיך בקורס אחר.באמת הרגשתי שמחפשים את ההצלחה שלי. שנותנים עידוד להמשיך ולא סתם מעודדים פשוט שאלו אותי. מה יעשה לך טוב? מה יתן לך כוח להמשיך?? ממש ברמה הזאת!! לא תמצאי כזה יחס וכזאת אכפתיות בשום מקום. ועזבי יחס. מקצועיות. הכל דופק!!אני ממש מרוצה וממש ממליצה!! שווה כל שקל.
בהצלחה!!

רעות בן דוד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת לכל מילה פה!
ללמוד רק בפרוג, המרצים הכי איכותיים שיש. ותמיד יש מי שיקשיב וינסה לעזור בכל מה שצריך!
זה באמת מקום עם לב ובאותה מידה מקום עם רמה!
מומלץ בחום!

שרה ל 123

משתמש פעיל
קופצת על האשכול,
האם זה מקצוע שאפשר לעבוד בו בתור שכירה או רק עצמאית?
כמה ביקוש יש וכמה קשה להיכנס לשוק?

אילה הורביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת לכל מילה
ילדתי פעמיים🤭 בתחילת הקורס ובסוף הקורס ותמיד היתה התעניינות איך אני מסתדרת ומתקדמת ובמה אפשר לעזור
לא תראי יחס כזה בשום מקום!!!!!
ותמיד יש אוזן קשבת ומענה לצרכים של התלמידים ורמה לימודית גבוהה מאד עם מקסימום תוכן וידע!
פרוג הם יותר ממכללה! זה בית!
ואת יכולה לעבוד גם עצמאית וגם כשכירה.
בהצלחה

חנה קנטרוביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עיצוב פנים - עדיף לך בפרוג ורק בפרוג!!!
גם הרמה הגבוהה של לימודים למקצועיות, גם הקשבה ויחס גם פרטי, גם כמו כן לקבוצה! מפרגנים פה ממש, ואם התלמיד לא מבין משהו או לא מצליח, מתייחסים לזה, מסבירים, עונים...
למדתי מקודם אדריכלות ועיצוב פנים בסמינר, למדתי שנה וחצי, עזבתי והצטרפתי לפרוג. חשבתי שבהתחלה יהיה לי משעמם כי כבר למדתי די הרבה, אבל אחרי 2-3 שיעורים הבנתי שנורא טעיתי - הכל היה מענין, מועיל, וגם אם ידעתי משהו, עשו לי סדר בראש! ממש נהניתי, ממליצה מאוד מאוד!!
גם יצאה לי להיות בקבוצה מדהימה, תומכים פה אחד לשני, עוברים ביחד את הקשיים ואת הניצחונות))

כהן אושרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני ממליצה בחום ללמוד עיצוב פנים בפרוג! ההנהלה קשובה לכל הצרכים והקשיים של התלמידות, מרצים מהשורה הראשונה שנותנים סיוע ועזרה גם אחרי הלימודים.

אני מרגישה שפרוג היו שליחים להגשים לי חלום ויצאתי עם ידע וכלים משמעותיים.

הרבה הצלחה

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אביעזר בטאט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהוא יכול לסייע איפה כדאי ללמוד את המקצוע עיצוב פנים והאם אפשר ללא אדריכלות מבחינה כלכלית.
אני צריכה בהקדם
ממליץ בחום! אשתי למדה בקורס של הנשים, ואני בקורס של הגברים.
אומנם זה מרצים אחרים אבל כל מרצה הוא ברמה גבוהה מאוד שלא ניתן לפרט במילים, והם ממש מפשיטים את כל היכולת הלימודית הגבוהה ביותר למגזר החרדי על מגש של כסף לפרטי פרטים, ועם הרבה חום ומסירות,
מומלץ מאוד! ושווה כל השקעה!!!

אגב; אני עדיין באמצע הקורס ולפחות 2 סטודנטים כבר באמצע פרוייקט מעשי, ואחד מהם כבר באמצע הפרוייקט השני.😁

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה