דרוש מידע לימודי תרפיה בבעלי חיים בציבור החרדי, למה אין?

סלט פרות

משתמש פעיל
אני רוצה ללמוד תרפיה וכבר לנצל את המצב שאני ממש אוהבת בעלי חיים ואת תחום הטיפול, (ואת העובדה שאין כ"כ הרבה מטפלות בציבור החרדי.)
אבל אממה, שאין איפה ללמוד...
ואני שואלת , למה?..
למה טיפול באומנויות יש את מבחר ועוד כמה, ואילו טיפול בבעלי חיים לא קיים מוסד לימודים אחד שמתאים לציבור שלנו,
בגלל שלא מקובל להחזיק בע"ח? בגלל שכולם עם פוביות מבע"ח? מה באמת?
למה אני צריכה ללמוד במקום חילוני כשאני רוצה באמת ובתמים לטפל באנשים מהציבור שלנו בסך הכל שדורשים את הטיפול הזה?
וגם אם תגידו לי נו יאללה לכי תלמדי טיפול באומנות , הכל טוב ויפה אבל למה אני צריכה להוציא עוד אלפי שקלים כדי להשלים שעות באומנות לפני תואר שני באומנות?

ואם קיים מקום אז אשמח לקבל מידע..

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעבר שמעתי שיש בחיפה.
לא זוכרת אם זה היה תרפיה בבע"ח או רכיבה טיפולית.
בכל אופן, הרבה הצלחה!

ככר השוק

משתמש מקצוען
היתה קבוצה חרדית לפני יותר מעשור במכון מגיד. זה היה מטעם יד אליעזר או משהו. אולי אפשר לפנות אליהם ולנסות לארגן שוב קבוצה חרדית.
אלה לימודי תעודה כך שאי אפשר לעבוד בזה באופן רשמי כמטפלים מטעם משרד החינוך והבריאות.

Chanae

משתמש מקצוען
אני רוצה ללמוד תרפיה וכבר לנצל את המצב שאני ממש אוהבת בעלי חיים ואת תחום הטיפול, (ואת העובדה שאין כ"כ הרבה מטפלות בציבור החרדי.)
ואני שואלת , למה?..
למה טיפול באומנויות יש את מבחר ועוד כמה, ואילו טיפול בבעלי חיים לא קיים מוסד לימודים אחד שמתאים לציבור שלנו,
למה אני צריכה ללמוד במקום חילוני כשאני רוצה באמת ובתמים לטפל באנשים מהציבור שלנו בסך הכל שדורשים את הטיפול הזה?
וגם אם תגידו לי נו יאללה לכי תלמדי טיפול באומנות , הכל טוב ויפה אבל למה אני צריכה להוציא עוד אלפי שקלים כדי להשלים שעות באומנות לפני תואר שני באומנות?

באמת חבל שיש
אני חיפשתי לבת שלי תרפיה בבע"ח ואמרו לי שיש לזה כ"כ ביקוש
שצריך לחכות שנה לתור פנוי

עבמית

משתמש פעיל
ואני שואלת , למה?..
וגם אם תגידו לי נו יאללה לכי תלמדי טיפול באומנות , הכל טוב ויפה אבל למה אני צריכה להוציא עוד אלפי שקלים כדי להשלים שעות באומנות לפני תואר שני בא

יש לוינגייט קבוצה חרדית ללימודי תרפיה בבע״ח, לימודי תעודה.

אם מעניין אותך גם רכיבה טיפולית, קיים קורס כזה ברטורנו, תעודה מטעם מכון אופק.

שני כהן 100

משתמש מקצוען
יש לי גם חברה שמחפשת איפה ללמוד את זה...
אולי באמת אפשר להקים קבוצה חרדית בתוך מקום שמלמד את זה כבר?

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען

סלט פרות

משתמש פעיל
טיפול בבעלי חיים הוא לימודי תעודה.
השאלה אם הוא משתווה בשכר העבודה לטיפול באומנות שהוא תואר שני?

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אשמח מאד מאד לשמוע תכל'ס
איפה יש תרפיה בבע"ח?
גינון טיפולי יש בכמה סמינרים ולימודים יותר רציניים יש במכללה ירושלים
אשמח לשמוע על תרפיות נוספות
פוטותרפיה, הידרותרפיה וכל מה שיש לכן מידע עליו

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למי יש מידע??

סלט פרות

משתמש פעיל
אפשר לארגן קבוצה אולי, למי שרוצה.
פעם עשו קבוצה נפרדת נראה לי במכון מגיד.
איפה לומדים גינון טיפולי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה