דרוש מידע לימודי ריפוי בעיסוק

yudb

משתמש סופר מקצוען
ריפוי בעיסוק ארבע ימים בשבוע
קלינאות ארבע או חמש
אם את מחליטה שאת הולכת על זה את צריכה להשקיע, זה לא לימודים שאפשר לעשות מהצד.
יש עבודות ומבחנים ובהחלט צריך להשקיע גם בבית.
הקבוצות נפתחות פעם בשנה.
בעבר זה היה חמישה ימים.
שמחה לשמוע שהיום פחות.
אתן גומרות יותר מאוחר מבעבר?

h.j

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קצת לא קשור לנושא
אבל בעוד שבועיים בערך אני ניגשת לפסיכומטרי (לאור תגובותיכם ;)לקראת לימודי ריפוי בעיסוק בעז"ה)
יש לכם מושג מאיפה אני משיגה טיימר שמיועד לפסיכומטרי (לא מצפצץ)
אם יש למישהו כאן למכור או להשכיר אני ממש אשמח (באזור בני ברק)

שימי עין

משתמש חדש
אשמח ממש לשמוע את חוות דעתכן בפרט מכאלה שעשו את זה - אני חושבת להתחיל בסמסטר הקרוב שנה של המכינות ופסיכומטרי, ואחרי זה להמשיך ללימודי ריפוי בעיסוק, מה שבעיקר מטריד אותי- איך עושים את זה מי שגר מחוץ לעיר? אני לצורך העניין גרה באשדוד, והלימודים בבני ברק, זה אומר לצאת באיזור 7.00 מהבית, ולחזור גם באזור 6.00/7.00 (בפרט עם הפקקים של בני ברק..) איך עושים את זה? זה אומר שלבת שלי לא הולך להיות אמא ב 4 שנים הקרובות? (חלילה..) איך מנהלים בית במקביל? אם כל מה שזה דורש? זה הגיוני?
מצד שני אני אומרת שזה בדיוק הזמן - כשיש ילד אחד, להתחיל מהר לפני שיתווספו עוד ואז יהיה הרבה יותר קשה..
אני ממש לא יודעת מה לעשות..
אשמח לשמוע מניסיונכן, תודה.

צבי2

משתמש פעיל
אשמח ממש לשמוע את חוות דעתכן בפרט מכאלה שעשו את זה - אני חושבת להתחיל בסמסטר הקרוב שנה של המכינות ופסיכומטרי, ואחרי זה להמשיך ללימודי ריפוי בעיסוק, מה שבעיקר מטריד אותי- איך עושים את זה מי שגר מחוץ לעיר? אני לצורך העניין גרה באשדוד, והלימודים בבני ברק, זה אומר לצאת באיזור 7.00 מהבית, ולחזור גם באזור 6.00/7.00 (בפרט עם הפקקים של בני ברק..) איך עושים את זה? זה אומר שלבת שלי לא הולך להיות אמא ב 4 שנים הקרובות? (חלילה..) איך מנהלים בית במקביל? אם כל מה שזה דורש? זה הגיוני?
מצד שני אני אומרת שזה בדיוק הזמן - כשיש ילד אחד, להתחיל מהר לפני שיתווספו עוד ואז יהיה הרבה יותר קשה..
זה אכן קשה... אבל בהנחה שהחלטת לעשות את זה , עכשיו זה הזמן....
יש כאלה שעוברות יותר קרוב ללימודים או מביאות את התינוק איתם בנסיעות וכך יש להם שעתיים ביחד ביום [בשעות הלימודים התינוק אצל מטפלת ליד מבחר]

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
זה לא קל בכלל
ודורש הבנה מראש לקראת מה הולכים
בעיקר מצד הבעל... ונכונות לעזור ולסייע בלי סוף מהמשפחה
אבל זאת לא סיבה לוותר
עם זאת, הנסיעות גוזלות ככ הרבה זמן שחבל (לדעתי לנסוע עם תינוק מחוץ לעיר זה עוול גם לאמא גם לתינוק, בפרט בתח"צ)
לדעתי כדאי לעבור דירה לשנים האלו, עם כמה שזה נשמע גדול עליך\דמיוני\לא יתכן בכלל...
זה יכול להיות ההבדל בין לסיים את התואר לבין לפרוש בגלל העומס הרב ממילא
בשעות שחסכת תוכלי לנהל את הבית:)
(ושוב, אני הכי הבנאדם שחי מתחת לסינר של אמא, ועדין זו דעתי)

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
זה לא קל בכלל
ודורש הבנה מראש לקראת מה הולכים
בעיקר מצד הבעל... ונכונות לעזור ולסייע בלי סוף מהמשפחה
אבל זאת לא סיבה לוותר
עם זאת, הנסיעות גוזלות ככ הרבה זמן שחבל (לדעתי לנסוע עם תינוק מחוץ לעיר זה עוול גם לאמא גם לתינוק, בפרט בתח"צ)
לדעתי כדאי לעבור דירה לשנים האלו, עם כמה שזה נשמע גדול עליך\דמיוני\לא יתכן בכלל...
זה יכול להיות ההבדל בין לסיים את התואר לבין לפרוש בגלל העומס הרב ממילא
בשעות שחסכת תוכלי לנהל את הבית:)
(ושוב, אני הכי הבנאדם שחי מתחת לסינר של אמא, ועדין זו דעתי)
הגיוני.
אבל מצד שני, לעבור דירה זה לפעמים לוותר על העזרה הכל כך חיונית בשנים האלה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
הגיוני.
אבל מצד שני, לעבור דירה זה לפעמים לוותר על העזרה הכל כך חיונית בשנים האלה.
כן אבל יותר הגיוני לגור בבני ברק ולנסוע לאמא לאשדוד ללמוד אצלה למבחן ושתשמור על התינוקת
מאשר לנסוע כל הסמסטר
(לדעתי)

שימי עין

משתמש חדש
אני אשמח לשמוע ממשהי שעשתה / עושה את זה - נוסעת מחוץ לעיר, באיזה שעה בערך היא חוזרת הביתה כל יום, אם זה הגיוני בכלל (עדיף משהי מאשדוד אם יש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה