דרוש מידע לימודי כתיבה / קורס.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש כזה דבר? רק כתיבה?
אשמח להמלצות.

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
נדמה לי לאה פוטש מלמדת כתיבה יוצרת, חברה שלי היתה שם וממש נהתה

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai

k @ potash1.co.il​

זה המייל של לאה

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש עוד משהו?
אני צריכה כמה הצעות.....

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יוצרי ai
אורית הראל אמרו לי שהיא אלופה
אבל אין לי פרטים
אני יכולה לברר אולי

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אם את בקטע אוטודידקטי, יצא לאחרונה ספר מעולה, מעולה ללימוד כתיבה- של שפרה גליק.
"יש לך את זה", הוא כתוב באופן כיפי, ויש בו כללים מצויינים וישימים.
לדעתי הוא ממש ספר חובה למתעניינים בכתיבה.

topoz

משתמש חדש
אני לומדת אצלה כעת.
כמו שכבר הזכירו - זה קורס ווירטואלי, בכל שבוע מקבלים שיעור למייל ושולחים לה בחזרה את שיעורי הבית. (היא מחזירה משוב ממש מהר - שזה כיף).
היא מאד שיטתית, ממש מפרקת את הכתיבה לגורמים ובוחנת אותם אחד לאחד. לדעתי זה נותן לה יתרון על סופרות אחרות שהן אולי יותר מבריקות או פורצות דרך.

חוץ מהשיעורים השבועיים, יש אתגר חודשי: מקבלים נושא שצריך לכתוב עליו. לפעמים יש גם הנחיות איך ומה, למשל - סיפור שצריך לכלול שני משפטים מסויימים. יש צוות שופטות (לא יודעת מי, מניחה שסופרות ועורכות) ויש כעשר יצירות זוכות. (התחרות נושאת פרסים :)) זה נחמד ומאתגר.

היא מוציאה גם את מגזין "השראה", שיוצא אחת לרבעון (נראה לי). זה גליון נושא, ומשתתפות בו גם בוגרות של הקורס שלה וגם כל מיני כותבות אחרות. זה מגזין שמופץ במייל וגם מודפס בפועל. לדעתי זו התנסות ממש נחמדה.

התלבטתי מאד לפני שנרשמתי, ודיברתי עם אחת הבוגרות שלה, שאני רואה מידי פעם את השם שלה בעיתונים. לדבריה, "זה קורס מעולה למי שרוצה להפוך את הכתיבה החובבנית למקצועית. אבל אין מה לבנות עליו בתור מקפצה לתוך עולם הכתיבה והעיתונות. מה שהכי צריך בשביל להיכנס למערכת הזו היא היכולת לבנות קשרים (networking בלעז)".

אם את רוצה את המייל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יש לה גם אתר שאת יכולה לראות בו עבודות של בוגרות ומגזינים קודמים של "השראה". תחפשי ברשת פוטש הפקות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה