לימודי הנדסאי תוכנה

לוליין

משתמש רשום
שלום
רציתי לשאול בעצת המתכנתות/ מתכנתים כאן בפורום
על איזה מקום אתם ממליצים ללמוד תכנות - מקום נחשב ובזמן הקצר ביותר.
כמו"כ- איך אפשר לבדוק התאמה לנושא בצורה הכי טובה?
ובנוסף- כמה שווה בשוק התעסוקה בעל תעודת מה"ט לעומת תואר במדעי המחשב? לאיזה שכר ניתן להגיע עם תעודה מטעם מה"ט?
ושאלה נוספת: האם מישהי שלא התעלפה על מתמטיקה (ציון 86 במבחן חוץ) - המקצוע יתאים לה?
תודה מראש על עזרתכם.

Anastesia

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לדעתי מתמטיקה לא ממש מהווה אינדיקציה, אולי יותר הכיוון של בעיות בגיאומטריה, חידות מורכבות וכו'.
בנושא של מה"ט מול תואר כבר דובר כאן, וכן על בדיקת התאמה, תחפשו...

אמונה זה הכל

משתמש חדש
לדעתי פשוט לשאול מישהו בתחום מה עושים בעבודה ולא רק מה לומדים (כאחת שאוהבת את התחום אבל שנאה את הלימודים)
ובנוסף- כמה שווה בשוק התעסוקה בעל תעודת מה"ט לעומת תואר במדעי המחשב? לאיזה שכר ניתן להגיע עם תעודה מטעם מה"ט?
האם תואר אקדמי במדעי-המחשב הוא עדיין רלוונטי? – בלוג ארכיטקטורת תוכנה (softwarearchiblog.com)
ושאלה נוספת: האם מישהי שלא התעלפה על מתמטיקה (ציון 86 במבחן חוץ) - המקצוע יתאים לה?
המקצוע מתאים (לדעתי, אני שנתיים בתחום) גם למי שלא מת על מתמטיקה, זה תלוי מאד מה עושים בעבודה

לוליין

משתמש רשום
לדעתי פשוט לשאול מישהו בתחום מה עושים בעבודה ולא רק מה לומדים (כאחת שאוהבת את התחום אבל שנאה את הלימודים)

האם תואר אקדמי במדעי-המחשב הוא עדיין רלוונטי? – בלוג ארכיטקטורת תוכנה (softwarearchiblog.com)

המקצוע מתאים (לדעתי, אני שנתיים בתחום) גם למי שלא מת על מתמטיקה, זה תלוי מאד מה עושים בעבודה
תודה
ועל איזה מקום אתם ממליצים ללימודים?

אמונה זה הכל

משתמש חדש
אין לי המלצה על מקום מסוים, אני למדתי לתעודה של מה"ט בסמינר, אבל באופן כללי הייתי ממליצה לחפש מקום שעוזר בהשמה שזה הכי חשוב..

שירה:)

משתמש מקצוען
שלום
רציתי לשאול בעצת המתכנתות/ מתכנתים כאן בפורום
על איזה מקום אתם ממליצים ללמוד תכנות - מקום נחשב ובזמן הקצר ביותר.
תודה מראש על עזרתכם.
קחי בחשבון שאם את הולכת על תואר, זה המון מתמטיקה.
במיוחד בשנה וחצי הראשונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה