לימודי אנגלית במכון גייט

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
אחרי תקופה מאתגרת ומעניינת של לימודי אנגלית כאשר התחלתי עם ABC והגעתי לרמה גבוהה מאוד, אמרתי לא אמנע טוב מאלו המעוניינים ולא יודעים על המקום הטוב והחמים בו למדתי.
מלבד המקצועיות והרמה של המקום הזה, האוירה של הלימודים הם באוירה מאוד טובה וקבוצתית.
תלמידים נכנסים בלי לדעת ABC ויוצאים אחרי 4 שלבים מוכנים לנהל עסקים באנגלית.
כל מי שהיה רציני יצא עם אנגלית ברמה גבוהה מאוד.

לכל המעניין צירפתי לינק לקבלת פרטים או להרשמה.
http://www.ulike2.com/415f48a9-8795-...f-eaa72a9bc85d

בהצלחה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני מחפשת בדיוק רמה לימודית כזאת אבל לימודים מהבית ובזמני הפנוי!
יש למישהו הצעה? דיסקים מומלצים?
אולי למכון גייט יש משו כזה?

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
1928, אני רואה שיש לך משהו איתם...
(זאת הפעם ה-12 לפחות...)

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה לי שהוא רוצה גם לזכות את אלה שהצטרפו לפורום אחרי שהוא פרסם, ועדיין לא ראו את זה ;)
ואם יש לו משהו איתם, את אתם כבר לא רוצים ללמוד אנגלית? מה זה משנה?

תפרגנו.......
אני גם מאמינה שיש לו איתם הסכם, ושהוא מרוויח על כל מי שנרשם דרכו, כל עוד שזה לא על חשבון הנרשם, אז שיהנה.........

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
למתעניינים
אני עשיתי שם את כל הרמות, ומאוד נהנתי, מה שתיארתי זה לא יותר ממה שזה באמת אלא הרבה פחות, הסיבה שאני מפרסם הוא אכן גם כדי לצבור אצלם נקודות, כי אני מאוד רוצה לעשות שם גם את הרמה של אנגלית עסקית, וזה יכול לעזור לי לקבל את זה במחיר נמוך יותר.
אז כל מי שבין כה רוצה ללמוד אנגלית ומחפש מקום מתאים ומוצלח, יכול לראות כמה אני מוכן להשקיע כדי להמשיך ללמוד שם, אז ללא ספק שווה לו גם לבוא ללמוד במקום כזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה