לימודים ל BA בסמינר וולף בבני ברק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיותה

משתמש רשום
למישהו יש פרטים ומידע על לימודים לדרגה 1 ("לשעבר" BA אקוויוילנטי) בסמינר של הרב וולף בבני ברק? איך התנאים שם? איך באים לקראת? יש היצע של קורסים?
שמעתי המלצות על מקומות אחרים, אבל מעניין אותי לדעת גם על המקום הזה.
אשמח לקבל כל מידע!
תודה רבה!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שזה לא שונה מכל בתי המורה.
אני יודעת שיש להם דיל מיוחד של תשלום גלובלי על כל הBA יחד, שזה יוצא מאוד משתלם. כל קורס בפני עצמו כמו בכל לימודים מאוד יקר, ובכלל כל הB A הזה זה עסק לא זול.
מבחינת הרצאות ביהדות יש רמה מאוד מאוד גבוה, מביאים הרצאות מרתקות!!
איך התנאים? מצוינים:E אפילו יש מכונה של קפה מיוחדת ללומדות.
איך באים לקראת? תלוי מה את רוצה ללמוד ואיפה למדת קודם, בכללי נראה לי דיי גמישים.
יש הציע של קורסים? תלוי באיזה תחום. בכללי התשובה חיובית.

הכי פשוט זה להתקשר ולבקש שישלחו לך את המידיעון שלהם ואז תוכלי לראות הכל.
אם יש משהו ספציפי שאת רוצה לדעת- בשמחה.

האא, עוד משהו שחשוב להוסיף- יש שם אוירה רצינית מכובדת ומכבדת. אני רואה את זה כיתרון גדול.
לאן שלא תלכי, שיהיה בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה