דרוש מידע לימודים לתואר שני

Chaim rabinowitz

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ערב טוב. אני מסיים תכף לימודי תואר ראשון בחינוך וחברה ויש לי כבר תעודת הוראה.
אני רוצה ללמוד תואר שני ואני מתלבט מה כדאי לי ללמוד, השאיפה שלי היא ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה אבל אני לא יכול להתפרנס בזמן הזה אז אני מחפש תואר שני שניתן לשלב אותו תוך כדי עבודה ובתנאי שהוא מקרב אותי לתואר שני בפסיכולוגיה במסלול של תואר אחר תואר או משהו בסגנון. אשמח לעזרה.

yosy

משתמש פעיל
בשביל ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה צריך ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה

נחמי3

משתמש מקצוען
ערב טוב. אני מסיים תכף לימודי תואר ראשון בחינוך וחברה ויש לי כבר תעודת הוראה.
אני רוצה ללמוד תואר שני ואני מתלבט מה כדאי לי ללמוד, השאיפה שלי היא ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה אבל אני לא יכול להתפרנס בזמן הזה אז אני מחפש תואר שני שניתן לשלב אותו תוך כדי עבודה ובתנאי שהוא מקרב אותי לתואר שני בפסיכולוגיה במסלול של תואר אחר תואר או משהו בסגנון. אשמח לעזרה.
פסיכולוגיה נשמע משהו שתמצא בו יותר בקלות עבודה
זה יותר מוגדר מחינוך וחברה

Chaim rabinowitz

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשביל ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה צריך ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה
אני יודע אבל אני צריך להמשיך ולעבוד תוך כדי אז אני מחפש מסלול שיאפשר לי קצת עצמאיות כך שכשאלמד תואר שני אוכל להמשיך להתפרנס למשל ייעוץ חי וכי שאוכל לעבוד פחות ובזמן הזה אלמד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה