מידע שימושי לייזר בעיניים - מספר גבוה וצילינדר גבוה

etms

משתמש חדש
מה אומרים?
איזה רופא מומלץ?
יש מישהו עם כאלה נתונים שעבר את זה כבר?

מומחה בהכל

משתמש רשום
אני היה לי צילינדר ו-7 בשני העיניים, עשיתי ב-CARE בתל אביב ואני רואה אחלה בלי שום פשלות (עלה 4.700 במכבי שלי)

מג'

משתמש מקצוען
אני הייתי עם מספר מעל שמונה. וגם צילינדר עשיתי גם בקייר ואני מרוצה מאוד!!
עלה 4300 דרך כללית.

חדזי

משתמש מקצוען
לבעלי מספר 8 עם צילינדר. כל מיני 'חכמי המונים' אומרים לו שלא כדאי כי הוא מעל גיל 45 . אני ממש רוצה שהוא יעשה נמאס לי כבר שהוא מגשש את דרכו באפילה כל בוקר עד שהוא מגיע למשקפים. ואם חלילה נופלת עדשה או המשקפים נשברות סיוט אחד גדול.
מה אומרים הגיל שלו באמת מפריע?

רוקד ושר

משתמש צעיר
אני הייתי עם מספר 9 פלוס
צילינדר גבוה
עשיתי בקאר רואה היום מצוין

נשג

משתמש צעיר
בוודאי שהגיל משפיע סביבות גיל ה40 מתחיל הצורך במשקפי קריאה והמספר עולה בהתאם לגיל, אבל יש לכך פתרונות כמו להוריד רק חלק מהמספר וכדומה
לדעתי אם אתם מעוניינים אפשר להתייעץ עם הרופא/מכון שאליו אתם רוצים ללכת

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לבעלי מספר 8 עם צילינדר. כל מיני 'חכמי המונים' אומרים לו שלא כדאי כי הוא מעל גיל 45 . אני ממש רוצה שהוא יעשה נמאס לי כבר שהוא מגשש את דרכו באפילה כל בוקר עד שהוא מגיע למשקפים. ואם חלילה נופלת עדשה או המשקפים נשברות סיוט אחד גדול.
אני לא מתמצאת בזה האמת,
אבל אני כן יודעת בוודאות שיש לאחי חבר שהיה לו מס' מאד גבוה (נדמה לי 14) ושום רופא לא רצה לאשר את זה.
אבל הוא התעקש ובירר עד שהוא מצא פרופסור שהסכים לעשות את זה פרטי-וטען שיש לזה סיכויי הצלחה טובים.
והוא עשה את זה, וב''ה זה הצליח.
הוא שילם המון אבל זה שווה הכל.
בוודאי שהגיל משפיע סביבות גיל ה40 מתחיל הצורך במשקפי קריאה והמספר עולה בהתאם לגיל, אבל יש לכך פתרונות כמו להוריד רק חלק מהמספר וכדומה
לדעתי אם אתם מעוניינים אפשר להתייעץ עם הרופא/מכון שאליו אתם רוצים ללכת
אני פעם שמעתי מרופא עיניים שזה רק מסביבות גיל ה50 שאז בעצם מתחילות כל התופעות של גיל המעבר.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לוינגר אמרו לי שעושים עד גיל 55

רכזת בקרה

משתמש חדש
אני עשיתי אצל CARE עם מספר 11.5, צילינדר גבוה -אמרו לי שההחלמה תהיה קשה, אבל ב"ה מאז אני רואה שש שש.

עשינו כמה במשפחה בCARE עם מספרים גבוהים מאד-12-13 וכולם ב"ה היו מרוצים מאד וכיום רואים שש שש

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה