דרוש מידע לידה בהדסה עין כרם

מצב
הנושא נעול.

ayys

משתמש מקצוען
שמענו הרבה דברים טובים על זה
איפה אפשר למצוא על זה מידע מנשים שהיו שם?

זמני בעולם

משתמש מקצוען
תודה.
אשמח לעוד מידע.
האם יש עדיפות על שערי צדק או להיפך.

נעמה לוי

משתמש מקצוען
האם יש עדיפות על שערי צדק או להיפך.
מניסיון שלי שערי צדק הרבה יותר טוב מכל הבחינות.
מיילדות מקצועיות שירות מכל הלב, אוירה חרדית ונעימה, בפרט במחלקה ד' החדשה, ממש כמו בית מלון...
בהדסה התחושה מאד מוסדית ולא אישית, והצוות כמה רמות מתחת...
אם את רוצה עוד פרטים תפני באישי.
ושיהיה בשעה טובה...

כהן אושרת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני ילדתי 3 לידות בשערי צדק ולידה אחת בעין כרם.
השאלה הגדולה באיזה יום יצא לך ללדת.. מכיוון שהאוירה בשערי צדק יותר חרדית בשבת.

מבחינת לידה בעין כרם לא ממהרים אותך לצאת ואת יכולה אפילו להתקלח בחדר הלידה.
היחס של המילדת היה יותר אישי כי יש פחות לחץ... והן לא מתחלקות לכמה יולדות מקביל.

ממליצה להרשם גם וגם ובינתיים להתפלל שהשם יתן לך עצה טובה.

והעיקר שיעבור בקלות, בבריאות ולב שמח

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אחותי ילדה פעמיים כמו כולם אצלנו בשערי צדק ובלידה השלישית החליטה לנסות את עין כרם.
המסקנה החד משמעית היתה שהיא חוזרת לשעריצדק. מאלף סיבות שלא כאן המקום לפרטן.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין תשובה חד משמעית, לכל מקום יש מעלות וחסרונות ובעוד אישה אחת תספר לך על חוויה אישית נהדרת במקום אחד, השנייה תאמר לך בדיוק הפוך.
בגדול הדסה עין כרם והדסה הר צופים נחשבים מתקדמים ומקצועיים יותר, במחינת נוחות, פאר, אוכל, מיילדות שמאפשרות יותר, ובשערי צדק ידועים כסבלניים, מחכים יותר לפני קיסרי, וכמובן הפלוס הכי חשוב- אוירה חרדית - מיוחדת, והרבה פחות ערבים.

לסיכום אומרים שזה מקום נהדר, אבל זה תלוי מה חשוב לך במיוחד, המיילדות, או החדרים או האוירה וכו'...

בהצלחה רבה ובשורות טובות

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בסוף מה שקובע זו המיומנות של המיילדת לתמרן ברגע האמת ולקבל את ההחלטות הנכונות תוך כדי...
ובזה.. אין על המיילדות של שערי צדק !!
לא כל מה שקובע לאישה אחת קובע לשנייה.
מה עם השיקול האם להכניס לניתוח? מכשור רפואי למי שצריכה, כמה מהר נותנים אלחוש אפידורלי, יש נשים שיולדות מהר, ורק חשוב להן שיכניסו אותן מהר. וכמעט 20% יולדות בזירוז (שאז השיקול דעת הוא של הרופאים וכו')

ולגבי המיילדות את לא הראשונה שאומרת לי שהן נפלאות בשערי צדק, אבל כמוך גם מלא ממליצות על המיילדות של הדסה עין כרם... ואני בכל אופן ילדתי בביקור חולים והייתי מאוד מרוצה. רק אמרתי מה שאמרו לי (ושמעתי הרבה חוות דעת).

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא רוצה לגלוש, אבל בדיוק בשביל סיבות כמו שציינת חשובה המיילדת שמפעילה שיקול דעת נכון תוך כדי הלידה, ומונעת המון בעיות.
זירוז התכוונתי שבאות מראש לזירוז.
והרופאים הם אלו שקובעים בזה.

מובן שהמיילדת זה שיקול חשוב וראשוני אצל הרבה מאוד נשים, אבל כבר שמעתי לא פעם על כאלו שכל החוויה שלהן התבססה על דברים אחרים. אבל מסכימה איתך אני לא הייתי חוזרת למקום שהמיילדות בו לא מעולות.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בכל אופן אם יולדים בעין-כרם כדאי להירשם מראש דרך ארגון הנקרא "שערי רווחה",
ומקבלים עוד לילה בבית החלמה...

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לא יודעת למה לא כל כך ממליצים פה על הדסה עין כרם,
נכון, אין שם כל כך הרבה חרדים אבל ההרגשה והשרות שם זה משהו שלא היה במקום אחר...
בכל אופן,
אני גם כן ילדתי בשערי צדק, בביקור חולים ובהדסה עין כרם,
המסקנה שלי זה רק הדסה עין כרם.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וכמובן הפלוס הכי חשוב- אוירה חרדית - מיוחדת
מי קבע שזה הפלוס הכי חשוב?
לפי ההלכה (בדקנו כשהיה רלוונטי לנו) הולכים לבי"ח היותר מקצועי/ שהיולדת תהיה יותר רגועה בו, גם אם תהיה שם פחות אוירה חרדית.
וכיום גם בעין כרם יש התאמה מלאה מבחינה הלכתית, כך שזה באמת רק עניין של אווירה ולא הרבה מעבר.

זמני בעולם

משתמש מקצוען
מי קבע שזה הפלוס הכי חשוב?
לפי ההלכה (בדקנו כשהיה רלוונטי לנו) הולכים לבי"ח היותר מקצועי/ שהיולדת תהיה יותר רגועה בו, גם אם תהיה שם פחות אוירה חרדית.
וכיום גם בעין כרם יש התאמה מלאה מבחינה הלכתית, כך שזה באמת רק עניין של אווירה ולא הרבה מעבר.
נכון
ויש הרבה נשים שהאוריה החרדית נותנת להם תחושה טובה וישוב הדעת.
כל אחת והנתונים שלה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה