לחץ משפיע על הכתיבה??

חיים V

משתמש מקצוען
שמתי לב כשאני בלחץ אני לא מסוגל לכתוב. ולא הכוונה לחץ "ממש" אלא למשל כשאני רואה שהזמן קצר ועוד רגע אצטרך ללכת לחנות לפני שתסגור, או עוד מעט מגיע זמן תפילת מנחה, או כל רגע מישהו צריך להתקשר אלי לדבר איתי על משהו חשוב וכו'. כל אלו הדברים יוצרים אצלי מעין מחסום בכתיבה.

מה אתם ממליצים לי לעשות בכל זאת?? האם כדאי לוותר. או להיות עקשן ולנסות לכתוב תמיד בכל מצב? איך אתם מתנהגים בדברים דומים לשלי?

תודה תודה!

נ.ב. כשאתם כותבים אתם משתדלים להתנתק מהמרשתת? או שזה לא מפריע לכם, בכלל, וכותבים בכל זאת?!

שולמית 1

משתמש רשום
אני ממש לא סופרת ולא מתקרבת לזה, אבל כותבת לפעמים ואוהבת את ההרגשה המתוקה הזו של הדפים הצפופים והלב שמתמלא בסיפוק.
ובכן, כשיש לי משהו מן המשהו שמסיח את הדעת- אני לעולם לא אצליח לכתוב.(זו בעיה, אני יודעת...) אני אמנם אנסה אבל ארגיש כל כך מטופשת שזה יכול לסכן את העמודים הקודמים כך שיצא שכרי בהפסדי.
זה לגביי, אולם לגבי אנשים בעלי אורך רוח---- ייתכן.
אולי זו שאלה הקשורה לאופי?!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כל אחד ומה שמניע אותו.
יש כאלה שרק לחץ מזניק את האדרנלין.
ואחרים שלחץ משבית אותם.
אם אתם מהסוג השני
הפתרון הוא לכתוב מבעוד מועד, לפני שהלחץ נכנס לתמונה,
ואם הברירה היחידה היא לכתוב מתוך לחץ
כותבים
ומקסימום
תמיד אפשר למחוק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה