חגים לחמניות/ פוקאצ'ות/ לחמניות ממולאות/ תענוג לחיך - על השולחן בשבועות

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
תודה על המתכון
אני באמצע להכין. מה זה התבלין ששמים מעל בפוקאצ'ות קנויות?
פעם קניתי משהו טעים בטירוף ומנסה לשחזר את הטעם
כמון
אני קניתי פעם עם בצל ועגבניות שמתובלות כנראה, לפי הלשון שלי, בשמן זית, מלח, פפריקה וכמון.

@רוחי בלבוחי נרשמתי לאתר רק כדי להודות לך על המתכונים שלך! דודה שלי שלחה לי כמה ואחד יותר מוצלח מהשני!
מתחרטת שעשיתי רק 2 קילו (לזוג...) ולא 4, תכננתי שימלא מקפיא לחודש והחזיק רק שבוע...
IMG_1016.JPG
IMG_1016.JPGIMG_1021.JPG

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L

שפת הים

משתמש מקצוען
שאלה-
אם עושים כמות גדולה, וצריך לאפות בכמה נגלות
מה עושים עם כל הבצק? מכינים ומחכים שהנגלות הקודמות יסיימו? זה לא יהרס?
משאירים בצק ומכינים כל פעם כמות אחת ומכניסים לתנור? גם ככה זה יכול להיות יותר מידי זמן
מה עושים?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
שאלה-
אם עושים כמות גדולה, וצריך לאפות בכמה נגלות
מה עושים עם כל הבצק? מכינים ומחכים שהנגלות הקודמות יסיימו? זה לא יהרס?
משאירים בצק ומכינים כל פעם כמות אחת ומכניסים לתנור? גם ככה זה יכול להיות יותר מידי זמן
מה עושים?
כמה זה כמות גדולה?
בדיוק עכשיו סיימתי להכין את המתכון הזה - אפיתי ב4 נגלות (כל נגלה של 1/4 שעה בערך)
תכלס, הכנתי את הכל בהתחלה והתבניות חיכו בסבלנות לתורם- כולם יצאו נהדרות!
אם זו כמות גדולה, אז לחלק ל2/3 חלקים, ולהכין כמו שכתבת:
משאירים בצק ומכינים כל פעם כמות אחת ומכניסים לתנור

ו- @רוחי בלבוחי,
תודה רבה נוספת- כי גם הפעם יצא פצצה,
אימצתי את המתכון סופית...

נערך לאחרונה ב:

שפת הים

משתמש מקצוען
כמה זה כמות גדולה?
בדיוק עכשיו סיימתי להכין את המתכון הזה - אפיתי ב4 נגלות (כל נגלה של 1/4 שעה בערך)
תכלס, הכנתי את הכל בהתחלה והתבניות חיכו בסבלנות לתורם- כולם יצאו נהדרות!
אם זו כמות גדולה, אז לחלק ל2/3 חלקים, ולהכין כמו שכתבת:

ו- @רוחי בלבוחי,
תודה רבה נוספת- כי גם הפעם יצא פצצה,
אימצתי את המתכון סופית...
כמה קילו עשית?

מגרה...
מה שמת על הלחמניות העגולות?
ואם את רוצה ממש להשקיע

תעשי סלט קונפי שום עם פלפל חריף ומלח גס כמו שצריך (שמן, שום, מלח, פלפל) ותעשי לחמיות מצמות ותקלעי בין הצמות מהסלט.

מושלם

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אפשר לעשות מהבצק הזה גם חלות?
זה הבצק שלי לחלות.

וכאן יש אשכול שלם שכתבתי בנושא הזה של חלות מהממות!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה