שיתוף - לביקורת לחברתי הטובה

חני כהן :)

משתמש מקצוען
היינו החברות הכי טובות. בקרבתך, החיים היו נראים כה מתוקים ויפים.
היית שם בזמנים הכי קשים, ניחמת גם בלי מילים.

כשהיה לי עצוב ומר היית שם. עודדת, תמכת, המתקת זמנים קשים והכל בשתיקה. לא היה צורך במילים, הדמות שלך הרגיעה אותי תמיד.

יום אחד נעלמת מבלי לומר שלום. חיפשתי אותך, געגועים הציפו את ליבי השבור. היו שמועות נוראיות שלא תחזרי לעולם.
חשבתי שלעולם לא אראה שוב את דמותך המנחמת והמרגיעה.

היום, שוב ראיתי אותך. נשארת בדיוק כשם שהיית בעת פרידתנו, אפילו מידות הגוף לא השתנו. דמעות של התרגשות הציפו את עיני. אין לך מושג כמה יקרה את לליבי.
4243815_446px_RGB.jpg
הפרה משוקולד עלית. התגעגעתי:) תודה שחזרת.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בהתחלה לא הצלחתי ללחוץ על הספויילר.
אבל מסתבר שלא הייתי זקוקה לו...
גם אני מתגעגעת לאותה חברה ;) אבל למעשה לא ראיתי אותה עדיין שוב! רק שוקולד עלית בלי פרות...

חני כהן :)

משתמש מקצוען

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
דווקא נראית סבבה, לא?
בעיקר אהבתי את הגוונים...
קלטתי שאת אוהבת סופגניות עם ריבה.
נהנית לראות איך שאת מתחברת לגמרי לדמיות שלך.
נראה לי שאת אפילו יכולה לריב איתם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה