כללי לוח שנה לשנת תשע"ט - חדש מבית IndesignTips!!!!

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כבר אז ידעתי שהשנה הזו זה יהיה אחרת. אחרי הלוח שנה של השנה שעברה, פשוט ישבתי וחיכתי לירית הפתיחה של שנת תשע"ט. בשנה שעברה הלוח יצא קצת מאוחר, אבל לא השנה. יש מספיק זמן לעצב עם זה בנחת עשרות לוחות שנה ללקוחות שונים ומרוצים.

שוב, בלי הרבה רעש, אני מחזיק תחת ידי את אחד מקבצי האינדזיין היקרים ביותר מבחינה מקצועית. הסדר שולט בכל וקשה מאוד שלא להתמצא בכל פרט. כל סגנון באשר הוא - תו, אוביקט, או פסקה' מונח במקומו ומחכה שניצוק בו את התוכן העיצובי אותו אנו רוצים להעביר ללקוח. מסמכים כאלה נדירים הם, וקשה לי לחשוב על מישהו אחר ברמה מקצועית כל כך גבוהה שישב מאחורי המסך ויוציא כזה טמפלט מהוקצע ומדויק. שדרוגים רבים נכנסו וניכרת ההשפעה של עשרות המשתמשים. זמני זריחה ושקיעה אמנם לפי אופק ירושלים, אך אפשר לעשות לפי כל אופק אחר, בתשלום נוסף/ זמני כניסת השבת התרחבו לעוד אזורים בארץ (שזה אומר מבחינה פוטנציאלית יותר לקוחות מיותר אזורים, וגם שאמא שלי בבאר שבע תראה על הלוח בדיוק "מתי שבת"), הדף היומי, הכל כך שימושי, מאיר וזורח.

מבחינת הטמפלט בניגוד לשנה שעברה כל אלמנט בשכבה נפרדת, ובשרשור נפרד ובסגנון אובייקט נפרד (כמובן בנוסף לסגנונות הפסקה והתו והטקסט המותנה- שהוא לכשעצמו אומנות מדהימה - וכדאי לחקור את זה לעמוק על ידי הסתכלות בקובץ). זה מאד נח לטפל בהכל דרך המסטר. באינדיזיין cc החדש אפשר לשנות גודל של אובייקט דרך הסגנונות - ואפשר לעשות בזה גדולות ונצורות - כמבואר וידוע.

ר' @אברהם הכין עבורנו סרטון מעולה המסביר את הטמפלט שלב שלב. בלי קשר לשנת תשע"ט, זה אחד הסרטונים הנחוצים ביותר לבאי בשערי אינדזיין. הסרטון נמצא כאן.

סוף דבר - אני לא חושב שיש משהו יותר טוב מזה לכל אחד שאינדזיין תחת ידו. וגם השנה, אני הולך לשבת עם בנותי, לשים תמונות שלנו מעל כל חודש, לבחור תמונה של שופר ושל רימון, על הטמפלט הנזכר, ואת הכיף הזה, אי אפשר לקחת ממני...
ואני יודע, שתהיה שנה טובה ומתוקה.
לפרטים נוספים כאן - ואת זה שמי שלא רשום לרשימת תפוצה מפסיד כבר הזכרנו כמה וכמה פעמים.

למדן בגן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה בדיוק הענין.. שהמחיר של זה ממש מוגזם...
הוא היה צריך לעלות פי כמה...

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה בדיוק הענין.. שהמחיר של זה ממש מוגזם...
בלי רעיונות בבקשה...
לפחות לא לפני שאני אקנה (זה בתכנון בע"ה)

אגב - אני לא יודע אם אני אמור לגלות את זה אבל המחיר שמופיע באתר יקר יותר מאשר המחיר שאני קיבלתי במייל (כלומר יש הטבה למי שרשום לרשימת התפוצה שלו)

אגב 2:
אני בקרוב צריך לעצב יומן שבועי. זה בתכנון הקרוב?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אם היה היום שנט תש"צ - עדיין התועלת לראות כזה קובץ שווה את המחיר. ואני לא צוחק בכלל.
@אברהם - מגיע לך הקרדיט, אין כאן המקום לענווה.
כולנו ידעים שאם יש משהו דחוף דחוף ומורכב לפי לפנות. אני מעיד על עצמי.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אגב - אני לא יודע אם אני אמור לגלות את זה אבל המחיר שמופיע באתר יקר יותר מאשר המחיר שאני קיבלתי במייל (כלומר יש הטבה למי שרשום לרשימת התפוצה שלו)
ברור. יש שם הרבה הנחות מכל מיני סוגים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
דוגמא ליומן שבועי
יומן שבועי.png

קבצים מצורפים

• יומן שבועי.pdf
    KB 75.9 · צפיות: 41

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני בהלם.

גלעד82

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש אפשרות להעלות את הסרטון לטובת החסומים?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בע"ה בהמשך היום

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
תרשו לי לרכוב על האשכול ולהודות לר' אברהם על כל העזרה שלו בפורום, על כל שאלה ששואלים באינדזיין הוא עונה בשמחה ובצורה מקצועית. תודה רבה. עלה והצלח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה