כללי לוגו - מה הכי טוב?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בעז"ה

ר"מ של אחי הקטן, מוציא ספרים שנקראים 'ושננתם'. אחי הקטן הזדעזזע קשות מה שהנ"ל עשה בוורד, ונתבקשתי לעשות סמל.

זה בעקרון פרוש פשט שיקל על שנון התנ"ך וידיעתו.. זה הדוגמאות שיש.

חשבתי על ספירלה (לשנן- לחזור - דוגמא 6), כי אם אני אשים שיניים זה יהיה ממש כמו מרפאה.
וספר -המטרה לשנן. הספר הוא אמצעי (על אף שהלקוח מוכן לספר).

אשמח לקבל תגובות, הצעות ורעיונות. (כפי שריאתם, מחסור בפונטים אין לי.. ב"ה)

וכן, אני עדיין ממש ממש בהתחלה. הלוגו חייב להיות ש/ל, וכנראה גם מוזהב על הספר. אז זה לא יכול להיות דק מדי.

גמח"ט לכל בי ישראל.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 446.7 · צפיות: 15

גלי

משתמש צעיר
2 עם שיפוצים
אולי המילים יהיו מחודדים בפיך להקטין ושיגמרו עם המילים ושיננתם

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כנ"ל
נראה לי שאת התגים כדאי לעשות רק על סוג הכתב כמו ה-ש.

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בעז"ה.

להקטין את "שיהיו מחודדים בפיך" - הזהב לא יכנס שם.

ויש הרבה כתבים של שי"ן שם..:)

אריה רימר

משתמש רשום
6 לא ניראה כמו ספירלה, לי הוא ממש הזכיר את השעה המתאחרת ושצריך ללכת לישון...ניראה כמו ירח ומזכיר קריאת שמע שעל המיטה.
הפונט השפיצי יותר מכובד, אבל לא רק ככה...תעשי לו משהו שיהיה לוגו.

המון בהצלחה!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לוגו-2 הכי מקורי,
עם שינוי קל, ראה הארות של גלי וקשקוש10.
מבחינה ויזואלית וסדר המילים הייתי מעלה את "ננתם" למעלה,
ומורידה מתחתם "יהיו מחודדים בפיך" בקטן כך שיסתיימו בקו אחד עם "ושננתם".
בהצלחה.

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גם אני רציתי לעשות משהו יותר "לוגאי" אבל בנתיים לא עושה ראשם שיש לי רעיון יותר טוב - וספר זה ממש-ממש שחוק, וגם הרעיון הוא של שינון.

עוד חסרון בלוגו עם הירח (6.), זה שעשיתי מיתוג דומה לכתב העת "בין הטיפות" (www.bhy.co.il).

תודה לכולם,אנסה יותר לשחק עם לוגו 2.

גרפוטו

משתמש מקצוען
דוגמא 2 היא ברוב מוחץ, למרות שקשה לך להפרד מדוגמא 6, היא לא מתאימה לספר קודש, והרעיון שלה יפה מאוד, אבל קצת עמוק
לדעתי להעלות את הו' הראשון למעלה, ולהוריד את הטעמים משאר האותיות למעט האות ש, בסך הכל יפה מאד, בהצלחה!

Mix

משתמש מקצוען
מס' 2 לדעתי.
אבל את הפונט לשל שיהיו מחודדים להחליף לזה של ושננתם, אולי פחות עבה. ולעלות את ה-"ננתם"... ולהוריד את שיהיו מחודדים.

בהצלחה!

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה אחרי ההמלצות שלכם.

בעז"ה

נראה טוב. מתלבט לגבי השימוש באות ספייסר שם. (בכל זאת, זה פונה גם לילדים.) וכן הסידור של השי"ן עם השאר.

תודה לכולם...

קבצים מצורפים

• KB 3 · צפיות: 15

אס

משתמש רשום
2. שהש' תתחיל בשורה שווה עם שאר אותיות המילה "ושיננתם"

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
באותה שורה - מלמעלה, מלמטה או באמצע?
כלומר:

ושננתם - ישור ללמטה, וכן על זה הדרך. ואיפשהו צריך להכנס עם הדגשת הש' גם המילים "שיהיו מחודדים בפיך".

תודה מראש..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה